Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez meg mi? (adF. Ly)

Hogy vagy??? kérdése:

Ez meg mi? (adF. Ly)

Figyelt kérdés

O.o

[link]



2013. nov. 17. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez kérlek szépen egy reklám oldal, amin keresztül egyesek pénzt keresnek, reklámozással.


Ezt úgy csinálják, hogy bizonyos letöltő (ingyenes) tartalmakat az oldalon keresztül tesznek elérhetővé.

A szerver meg figyeli, hogy mennyien kattintatok a jelen esetben (adF.Ly) oldalán található tartalmakra és aszerint fizetnek. pl: kattintásonként 3Ft.


Másképp fogalmazva:

Ez egy kis kitérő mielőtt valaki letöltené az ingyenes tartalmat.


sok ilyen oldal van pl:

tinyurl.com

bit.ly

is.gd

goo.gl

adF.Ly

2013. nov. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer botlottam már ilyen oldalba, nem hiszem el kedves kérdező, hogy Te most találkoztál vele először...
2013. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ha filmet akarok nézni sosem úszom meg az ilyen hirdetéseket :/
2013. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Volt már ehhez szerencsém de most 8 másodperces visszaszámlálás után mínuszba ment... :S és ilyenkor mi van? Hiába frissítettem az oldalt ugyan így jártam... és nem tudom letölteni a fájlt. :|
2013. nov. 18. 17:28
 5/5 anonim válasza:
Ha nem tudsz továbblépni, töröld ki az url-ben azt hogy :adF.ly... (szám pl. 423432423) és folytatódjon a html... tól. Nehem ez be szokott válni
2014. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!