Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Battlefield háromnegyed...

A Battlefield háromnegyed hétben hogyan lehet továbbjutni itt?

Figyelt kérdés
Ott vagyok hogy felvettem a kemotoxot amit az emeletről dobott le az öregasszony, de nem tudom hogy hogyan nyírjam ki vele a félszemű arapapagájt aki M16-al lő rám. Próbáltam kaviccsal ledobni, úgy hogy nyomkodtam gyorsan a G betűt, de a közeli ablakról lepattan, fejbevág és megpusztulok. Szóval tuti hogy a kemotoxxal kellene leölni de hogy? Túljutott már ezen valaki? Olvastam a support fórumon hogy van valahol egy spray flakonos citromos flóraszept, azzal messziről le lehet lőni, de azt meg nem találtam meg...
2013. nov. 23. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A flóraszept a gramofon mögötti titkos átjárónál van, átbújsz, bejutsz egy sufniba, ahol pár harisnyás kecske támad rád, gyors elindtézed őket (sima vízipisztollyal is akár, vagy paprikaágyúval) és ott lesz egy hintaszék kereke alatt!!!!


Jó játékot! :)

2013. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!