Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A lányok szexinek tartják a...

A lányok szexinek tartják a Dragon Ball-t? Lefeküdnének velem, ha Son Goku-s pólóban járkálnék?

Figyelt kérdés
Vagy próbálkozzak inkább a Pokemon franchize-al?

2013. dec. 8. 10:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Inkább Akatsuki köpenyben járkálj! Sokkal menőbb leszel, és kevésbé butább, mint ha annak az izének a ruhájába bújnál! :)
2013. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Dehát Son Goku sokkal erősebb, mint az egész Akatsuki együttvéve! vagyis sokkal szexibb!
2013. dec. 8. 10:26
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy gyerekeknek tervezett rajzfilm.szerintem rohadt gáz hogy mindenki azt nézi...mikor én voltam 9 8 éves akkor néztem ilyeneket.de ti valamiért leragadtatok és még mostis azt nézitek...
2013. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Itachi egyedül kinyírná Son Goku-t! :) CSAK Itachi! Kisame nem sokkal van Itachi alatt, tehát ő is, Pein is, Kakuzu is! Amúgy mint láthattuk az ,,egy akatsukis élete"-ben, Kakuzu és Hidan együtt 2-en kinyírták Son Goku-t! :)
2013. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3-as: Szóval ha te már nem nézel valamit, akkor az gáz, hogy más nézi? Nem tudtam, hogy a te életed és általad képviselt értékrend a mérvadó az emberi civilizáció számára.

... amúgy azt fogom nézni, ami nekem örömet okoz és szerintem nem gáz, ha az ember jól érzi magát. Az a gáz, hogy valaki a poén kategóriába kiírt poén kérdést komolyan veszi! :D


4-es: Nem tudom te láttál-e már egy Dragon Ball részt is, de felvilágosítanálak, hogy ott bolygókat robbantgatnak, meg túlélik a napba zuhanást ... stb. Natúróban ilyen sehol sincs. Az akatsuki mit csinál, ha kilövik alóluk a bolygót?

2013. dec. 8. 11:21
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Pikachu jelmezben hamarabb leszel sikeres, mert allitolag cuki .

Szerjntem nem cuki. Parszor adott nekem villamcsapast. :(

2013. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
1 pillanat Goku én vagyok ez nem vicc ez a nevem. hol lehet megnézni ezt a DragonBall-t? :D
2013. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Lehet rá némi esély, főleg a Pikachu jelmezzel.

De ha biztosra akarsz menni, akkor legyél inkább BATMAN. Annál úgysincs menőbb.


Hadd demonstráljam:

http://www.youtube.com/watch?v=E8qwgQ03eVQ

(Még itt is menő, pedig ez az egyik legrosszabbul sikerült videó róla :D )

2013. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Itachi 1 pillanat alatt genjutsuba ejti, ürülékké kínozza, majd miután összeesett lerobbantja a fejét 1 robbanó kunaival! :)
2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miért használsz japán szavakat egy magyar fórumon?
2013. dec. 8. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!