Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki tud jó viccet?

Hobby Stylus kérdése:

Ki tud jó viccet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én!
2013. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes válaszoló.
2013. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es is, csak titkolja!
2013. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2-3 - de jót nevettem! most már én is:))))
2013. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért a válaszokat végigolvasva, én elnevettem magam! :D
2013. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
te!!!
2013. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

na viccet félre téve jöjjön egy vicc:

Vallási párbaj

Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja győzni teológiai vitában, maradhatnak.

A zsidók egy bölcsességérol ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a vallási párbajra.

A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyűltek.

- A pápa felemelte három ujját.

- A rabbi erre felmutatta egy ujját.

- A pápa egy kört rajzolt a levegőbe.

- A rabbi erre a földre mutatott.

- A pápa elővett egy ostyát és egy pohár bort.

- A rabbi erre elővett egy almát.

A pápa ekkor felállt:

- Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok.

Később megkérdezik a pápát a bíborosok:

- Mit beszélt a rabbival?

- Először felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Ő felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegobe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elővettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a bűneink alól. Ő elővett egy almát, hogy az eredendő bűnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna?

Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit:

- Mi történt, rabbi?

- Először azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk.

- És utána?

A rabbi vállat vont:

- Nem tudom. Elővette az ebédjét, mire én is.

2013. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyuszika ment a sivatagban. Már majdnem éhenhaaalt, mikor

szomjanhalt.

2013. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A Pentagon elhatározza, hogy három magasrangú és hőstettekben nem szűkölködő tábornokát kitünteti. Ezúttal nem egyszerűen egy újabb éremmel, hanem pénzzel kívánják elismerni érdemeiket.

Össze is hívják a három, nagy tiszteletben álló tábornokot, majd közlik velük, hogy le fogják mérni a két szabadon választott testrészük közti távolságot. Minden egyes méterért 100 ezer dollár jutalmat kapnak.

Az első tábornok széttárja karjait és a bal kezének ujjaitól a jobbig lemérik a távolságot. Végül az 170 ezer dollárral elégedetten távozik.

A második tábornok a lábujjától a feje búbjáig méreti le magát és 180 ezer dollárral hagyja el boldogan a vizsgálótermet.

A harmadik közli, hogy neki a péniszétől a talpáig végezzék el a mérést. Nagy kacaj kíséri a bejelentést és megpróbálják lebeszélni, mondván hogy kívánhat nagyobbat is, de ő hajthatatlan.

Végül a mérést végző megkéri, hogy tolja le a nadrágját. Mikor nem találja azt a bizonyos testrészt meglepetten felkiált:

- De hát ez meg hol a fenébe van?

Mire a tábornok nyugodtan:

- Vietnámban.

+

Három embert hív magához az Isten, hogy megjutalmazza őket: egy oroszt, egy románt és egy magyart. Az orosz egy fantasztikus sportkocsit szeretne, a román egy szuper motort, míg a magyar csak egy Ceaucescu portrét. Mindhárman megkapják, és egy év múlva ismét megjelennek, hogy beszámoljanak a fejleményekről. Az orosz begipszelt kézzel kezdi:

- Karamboloztam az autómmal. Még nem szoktam meg a gyors tempót.

A román oxigénsátorban bekötött fejjel mondja:

- El akarták lopni a motoromat. Mikor odamentem, jól megvertek.

Végül megérkezik a magyar, hófehér luxuskocsin, a sofőr kinyitja az ajtót és az elé gördülő vörös szőnyegen szivarozva a többiek elé áll.

- Jézusom, te mit csináltál a képpel, hogy így megtollasodtál?

- Semmi különöset. Kiálltam a Hősök terére, leraktam magam mellé a képet, és ezt írtam alá: Egy köpés tíz forint!

+

egy rendőr megállít egy autóst és boldogan mondja: gratulálok ön az ezredik autós ezen a sávon ezért megjutalmazzuk egy csomó pénzel! mondja mit fog kezdeni a pénzzel? kérdezi a rendőr. erre a sofőr: megveszem a jogsit! mondja. erre a mellette ülő feleség: á, bocsásson meg neki biztos úr nagyon részeg! erre a hátul ülő nagypapa: mondtam hogy nem lopott kocsival kellett volna jönnünk!!!!!!!

2013. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy porszívóügynök betolakodik egy házba, és a háziasszony minden tiltakozása ellenére nagy rakás száraz lócitromot szór a szoba közepére.

A nő felháborodik:

- Mit képzel?

- Asszonyom, ígérem, amit ez a csodálatos porszívó nem szed fel, azt én magam fogom megenni!

- Akkor teszek rá magának egy kis tejszínhabot, mert nincs áram a házban.

2013. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!