Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ìrtok vicces, ciki...

Ìrtok vicces, ciki dolgokat, történeteket? Nevessünk együtt.

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem.


Gonoszak vagyunk.

2013. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

DE, vessünk együtt.

Én együtt akarok veled vetni.

2013. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Apamnak voltak regen ilyen postagalambjai, mindig tenyesztette, meg roptette oket. Tibike volt a kedvenc galambjanak a neve. Mindig vitte oket reptetni. Ossze kellett kotni a szarnyukat, autoval elvitte oket jo messzire (kb 1 ora ut) aztan ott kioldotta es szabadon enegedte oket. Hazavezetett, leult a teraszra sorrel, es nezte ahogy sorban repultek haza.

Egyszer amikor ez volt hiaba varta a kedvencet, a Tibiket, csak nem jott. Ott ult egesz este, de nem ert haza. Masnap sem. Teltek multak a napok, sehol semmi, mar lemondtunk rola teljesen. Aztan hetvegen kint funyirozok, latom jon haza Tibike. Gyalog. Mint kiderult, faterom elfelejtette kioldani a szarnyat. Hat Tibike nem kicsit volt ideges...

2013. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tibike xd
2013. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szegény Tibike:S De meglett épségben legalább:)
2013. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Németben lakunk, nemrég költöztünk ki, s bizony va még nehézségem a nyelvvel. s néha elfelejtem, hogy nem értenek magyarul. nahát, elég furán reagáltak, mikor kérdeztek vmit, de nem hallottam jól, és hirtelen, gondolkozás nélkül hátrafordultam, hogy "mit kérdeztél?"...mondanom sem kell, egész nap rajtam röhögtek...
2013. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Scheiße... :D
2013. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os: :D Tanítsd meg őket a magyar káromkodás fortélyaira, hogy a scheiße-fuck kombón kívül mást is tudjanak :D
2013. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Egyszer a sulival elmentunk kirandulni (3naposra) es egy lepukkant tengeresz bentlakasban kellett megszalljunk , s sajnos nmvolt wc , csak zuhanyzo meg oltozo . Az egyik fiunak pedig nagyon kellett wc-znije es a zuhanyzoba szart es lefenykepezte a szarát , s mikor azt megmutatta egy lanynak az lehanyta a telefont :)))
2014. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: bizonyítékot kérünk XDDD
2014. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!