Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Interneten nincs raktáron?

Csilla200 kérdése:

Interneten nincs raktáron?

Figyelt kérdés
Ha nincs raktáron pl. egy pc játék , de én megrendelem , akkor csak később fog megjönni ? Vagy akkor mi történik ?
2013. dec. 14. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
De, az interneten raktáron van, bármelyik torrent szaküzletben beszerezheted.
2013. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja csak később jön meg mert nekiállnak a programozók megírni a játékot...
2013. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :)
2013. dec. 14. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk van, az aktuális készletet nézd meg a neten. :)


(A vicc egyébként nem vicc. Jó pár éve telepítettem valami cimborának egy "csináld magad" ADSL-t, még win98 volt a gépén. Az alapból nem tudja a PPPoE-t, külön kellett telepíteni rá. Ezt én nem tudtam, felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy minden össze van kötve, a modemen a megfelelő LED-ek világítanak/villognak, melyiknek mit kell, de a net nem működik. Amikor kiderült, hogy 98 alatt kell működésre bírni, az ügyfszolgálatos azt mondta, hogy hát igen, kell a RASPPPoE driver, fenn van a honlapjukon, töltsem le. Mondtam neki, hogy lehet, hogy nem voltam teljesen érthető, de akkor most megismételném, hogy éppen internethozzáférést konfigolnék egy csináldmagad ADSL rendszerrel...)

2013. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!