Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vettem a csajomnak egy Koenigs...

Vettem a csajomnak egy Koenigsegg CCXR-t. Azt mondja, nem tetszik neki a színe. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pinket szereti, meg a fáradt rózsaszínt. Ez meg fekete.

Na mondom, jó a nő, legyen meg amit akar. Vettem egy Bugatti Veyron-t. Ez olyan megypiros-fekete.

Most itt hisztizik, hogy színvak vagyok.


Holnap veszek pink festéket. Megtapad rendesen szerintetek a macsétán?



2013. dec. 18. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
mekkora egy segg vagy, hogy elsőre se tudtad milyet akar..
2013. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
először azt hittem ez egy fejhallgató, kevertem a segghejzerrel
2013. dec. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Smirgli és tecsófesték te nyomorult, ezt se tudod...
2013. dec. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez változó. a veyron-on például nem tapad meg semmilyen más festék, ott pink esetén egy csillámpónit kell rávenni, hogy hányjon rá. viszont ez 100% hatásos.
2013. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
eszem megáll, hogy a színén volt képes fennakadni -.-
2013. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki mindenféle szinűt, mert a hangulattól is függ, hogy milyen szin tetszik neki, és minden nap abba ül bele, amelyik éppen jobban tetszik neki.
2013. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rakjál alá pink rajzszöget. Abba beleülhet.
2013. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te melyik ország elnöke vagy? Tudod mennyibe kerül 1általán egy Koenigsegg,vagy egy Veyron.
2014. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy jártam, hogy volt egy piros Zsigulim, és a csajomnak vettem én is egy Veyront, hogy a barátnőivel legyen mivel kocsikázzanak meg hogy menjenek a városba ha akarnak shoppingolni. Csakhogy a Veyron fekete volt, és nem kellett neki, hanem neki a piros Zsigulim kellett. Igy odaadtam neki a Zsigulit, a Veyron meg most hátul áll a disznósól mellett, mert én inkább biciklivel járok mostanában. Szóval a csajoknak a szin nagyon fontos.
2014. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!