Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S.! Mi van itt?

S. O. S.! Mi van itt?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de ma reggel a wc megszólalt.Dörmögő hangja volt, nem értettem hogy mit mondott.Szoktam csörömpölést is hallani.Régebben láttam árnyakat menni a falba.Mi van itt?Az ÉRTELMES válaszokat előre is köszi!Ez nem a humor kategória!!!!!!!!!!!!!!!

2013. dec. 23. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Így van, ez nem humor kategória. De akkor miért írtad ide?


Egyébként nektek egy varázsvécétek van, kívánj tőle valamit. Ha nem teljesíti, akkor beleszarsz.

2013. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szarjál rá...
2013. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Először is nyugidj meg kicsit. A vizsgaidőszak nekem is az idegeimre megy néha.

Nos a vécé hangkiadásairól én is tudnék beszélni. Szerintem a vcöblítő doboz adja ki. Talán levegő ment bele, vagy valami ilyesmi. Jaa, most olvasom, hogy nem értetted, mit mondott. Akkopr most emberi hangon szólalt meg? Mintha beszélne? Milyen gyártmányú a wc? Mert lehet hogy külföldön gyártották, és nincs benne a magyar nyelv, azért nem értetted.

Viccet férretéve. Milyen csörömpölést hallasz? A konyhából, a wc-ből? Edénycsörömpölést?

Ez az árnyas dolog kicsit rémisztő. Nem feltételezem rólad, hogy esetleg szórakozásból, trollkodásból, unalomból tetted fel ezt a kérdést.

Az az árny sok minden lehetett. De ha leírnád, pontosan, hogy történt, talán tudunk segíteni. Emberi alakja volt? stb stb

Velem is előfordult már, hogy a szemem sarkából mintha látnék valami homályosat ,mintha föst lenne, de aztán gyrsan odafordítom a fejem és semmi. Nem tulajdonítok neki nagyobb jelentőséget.

2013. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 12:18 -as hoz, mesélj arról az árnyról. Hátha frászt kap valamelyikünk. ,)
2013. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kb.6 éves koromban éjszaka felébredtem, mert rosszat álmodtam.Odanéztem a velem szemben lévő falhoz, és kb.8-13 éves lányok árnyékait láttam.A falba mentek befelé, egy egyfokos lépcsőn fel.Ébresztgettem anyáékat, sikertelenül.Próbáltam aludni, de nem sikerült.Kb. fél óráig néztem az árnyékokat, és még mindig mentek a falba.Utána végre sikerült elaludnom.Amúgy vallásosak vagyunk.
2013. dec. 23. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt Felhasználónk!

Kérlek, használd a humor kategóriát a

kérdéseidnek, mert bár fantáziadúsak,

de mind kitaláció... Nem szeretnék még

egyet átrakni a helyére!

Üdv:M

2013. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vicc!!!Komolyan!!!!!Minek viccelnék?Még rengeteg kérdés van, amit ki akarok tenni, ezért nem tennék ki olyan kérdést, ami nem érdekel, maximum nevetni.Ha nevetni akarok, beírom a Google-ba, hogy viccek.
2013. dec. 23. 12:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor agyadra ment a karácsonyi áhítat.
2013. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak olyanok írjanak, akik hisznek az ilyenekben, és nem csak kritikázni akarnak.
2013. dec. 23. 13:00
 10/13 anonim válasza:

Nem kritizál téged senki, csak egy kicsit "hihetetlen" ez a sok minden gyszerre. Az adminok is ezen akadtak ki. 3-as vagyok. Megmondom őszintén, ez a wc-s dolog nagyon komolytalanná tette az egészet, megkérdőjelezve a többi jelenség valóságosságát is. Ha az egész kamu, akkor kímélj meg minket ilyen felesleges kérdésektől, és ahogy mondtad, keress fel inkább egy viccoldalt.

Viszont az, hogy a 12:18-kor feltett kérdésemre 12:32-kor válaszoltál az árnyakkal kapcsolatban, az számomra növeli a szavahihetőségedet. Mert 14 perc alatt, na jó, a gépelés kb 4 perc. 10 perc alatt kitalálni valmi ilyen sztorit egy kicsit lehetetlen, kivéve akkor, ha az egészet már jó előre kitaláltad.

Az az árnyas dolog meg tényleg ijjesztő. Nem egy sokkal rosszabb horrorsztorival találkoztam, ami fenn van a neten. Egyedül még a falba bemenetelt kellene egy kicsit részletezni, és feltehetted volna egy külön kérdésként is, ami jó eséjjel nem vgzi a humorban.

2013. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!