Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon elmebeteg álom. Nektek...

Nagyon elmebeteg álom. Nektek is szokott hasonló lenni? Írjátok le nyugodtan.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy nő bemászott az ablakomon és kirángatott a falon keresztül (szóval amint nekimentünk a falnak eltört), az utcán megpofozott és rámordította, hogy menjek el a mamámhoz, ezzel a lóval. A következő pillanatban az égből leesett egy híres versenyló. Csak olyan nagy se-bességgel esett, hogy mire leért kibicsaklott mindegyik lába, és eltört a nyaka.Ekkor a nő oldalra fordult és olyan nagy feneke volt, hogy 100an is elféltek rajta. Mondta, hogy üljek rá fel, majd ő elvisz a mamám-hoz. Közben az utcán dinoszauruszok kertipartit tartottak és Slayert hallgattak. Felültem és kengurúugrásban elvitt. A mamám házánál leszálltam róla és ő teljes erőből bedobott engem az ablakon. Fejjel nekimentem a nagyinak aki kirepült a fotelből

és nekivágódott a szekrénynek

majd nevetve feállt és bukfencezett egyet. Leültünk a kanapéra és azt mondták a tévében, hogy én menjek az ablakhoz. Odamentem, és egy nagy repülő teljes sebességgel

nekem jött és felkent a falra. Aztán felébredtem és a nővérem és szüleim már fel órája néztek mert majd meg szakadtam a röhögéstől álmom-ban.

Bocs a kötőjelekért csk a telefonom jegyzettömbjéből másoltam ki. :D



2014. jan. 1. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem rég volt ilyen. Valahogy így volt:

Rokonokkal, ismerősökkel mentünk valahova (soha nem láttam őket...) és megálltunk egy bunkernél vagy háznál vagy minél és bementünk. Ott volt Slenderman és beszélgetett velünk, barátságos volt, majd az egyik emberkével (aki velünk jött)összejött és ő lett Slenderman csaja(!). Aztán valami spártai helyre mentünk ahol átmásztünk egy fafalon és ott nem tom mit csináltunk. Aztán meglátogattuk Slendermant és a feleségét majd elköszöntünk tőlük (Slenderman-től talán ajándékot is kaptam) aztán felébredtem...


Lehet azért álmodtam ilyet mert Szilveszter volt aztán olyan fáradt volt voltam hogy az agyam fárasztóat álmodott. :D LOL

2014. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem is szoktak azért fura álmaim lenni... :D például előző álmomban Voldemort felesége (?) voltam, az az előttiben pedig egy gyárhelyiségben zoknit kötöttünk anyukám kolléganőivel, miközben a Read all abot it - ot énekeltük. Szóval nekem is van pár fura álmom :DD
2014. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaja. Azt álmodtam ( már elég régen volt), hogy tudok lebegni. Konkrétan a föld fölött fél méterrel szaladgáltam egy erdőben. Aztán jött egy csapat vaddisznó, én pedig megijedtem, és elkezdtem tekerni a lábammal, mint egy biciklis, hogy följebb menjek. Alig kerültem följebb. Aztán az egyik malac odaért alám, és beleszúrta az agyarát a talpamba, én meg ijedtemben lepisiltem. Aztán fölmásztam egy fára, ő meg utánam. A fa tetejéről le akartam ugrani, de elrugaszkodtam, és úgy lebegtem, mint az előbb. Aztán egy autópályán találtam magam, és elkezdtem száguldozni össze-vissza, aztán nekimentem egy fának.

Nagyon beteg álom volt! Szerencsére a valóságban nem pisiltem be :)

2014. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező...Ez most komoly?XDDDDD
2014. jan. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt:Meg kellett terveznem Zorró lovának a panel!házát, és ahogy elkezdem kiásni a ház alapját a biosztanárommal, aki előtte az igazgatóval bicajozott kalapban (amilyen Picúrnak van a Pom-pom-ban), és ahogy ástam, találtam egy időgépet mellette egy bebalzsamozott múmiát, ekkor Egyiptomban lettünk, és a múmia Martin McFly volt. Ezek után megjelent InuYasha Sesshoumaruval és kivittek onnan. Mikor kivittek, elhívtak lovagolni, és én igent mondtam. azt is mondták, hogy hozzam az íjászcuccomat, mert megtanítják nekem a zen íjászat művészetet. Kikyou üzent nekem valamit.Mikor fölkeltem az volt az első, hogy megnéztem, hogy ott van-e az íjam mellett Kikyou levele. félálomba,kómásan :D
2014. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy álmom de sose álmodtam még ilyen jót. Krokodilok szaladgáltak az udvarunkon és elakartak engem kapni és nem tudom hogy, de tudtam irányitani az álmomat és tudtam is hogy álmodok, még sose volt ilyen. Aztán gondoltam kipróbálom a repülést, mert akkor nem kapnak el a krokodilok. Felemelkedtem a magasba, már láttam a házakat magasról, de mivel a való életbe is tériszonyom van, az álmomban is előjött, aztán muszáj volt lejebb ereszkedjek mert éreztem mindjárt elájulok a magasban. Aztán mikor felkeltem, annyira igazinak tűnt minden, hogy kimentem az udvarra és megpróbáltam nekifutásból felrepülni, mert azt hittem tényleg tudok repülni XD
2014. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak furcsa álmaim...

Pl. Egyszer azt álmodtam hogy be vagyok zárva egy kockába és egy fehér tigrs vagyok, és ott volt egy emoji ai segített kilenni onnan (nemtom hogy hogy) és egy játszótéren voltam és a tesóm és a barátnőm szánkóztak nyároj a dombon, utána elindultam haza és valamiért a fővárosba értem ahol egy csontváz voltam és egy professzor csinált valami szérumot amivel újra ember lehettem, és hirtelen zongorák meg hegedűk hullottak az égből, utána a sulimban voltam, az emeleten, és kikéztem az ablakon és láttam hogy a tetőről ilyen oroszlánfejű sasok (nemtom hogy hívják azokat) szóval azok a valamik megfogták a gyerekeket és elrepültek velük, utána éngemet is elvitt egy, utána valamiért az űrben voltam és még mindig az a valami fogott és ott volt egy csoport űrhajós akik megfogtak és bevittek az űrhajójukban és ott nőttem fel, és harcoltunk az űrlényekkel... És akkor felébredtem... Vagy nem... Mert csak azt hittem hpgy felébredtem mert leesett hogy a hupikék törpikékből a törpök elvittek engem valahova ahol megküzdöttem hókuszpókkal.


Mikor felébredtem arra lettem figyelmes hogy a párnat ütögetm 😂

2018. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itolsó vagyok


Volt olyan is hogy Hitlerrel mentünk búvárkodni és egy kékbálna hátán mentünk, aki végül azt mondta hogy öljük meg magunkat...

(ezt akkkr álmodtam amikor kékbálna őrület volt,)

2018. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
XD én azt álmodtam egyszer hogy kimegyek a wcre és neki állok hugyálni. Mint kiderült a valóságban is összehugyáltam magam! XD a plussz poén az hogy a 6 éves húgom vegignezte ahogyan mosolyogva összehugyálom magam xDDDD
2018. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Közben az utcán dinoszauruszok kerti partyt tartottak és Slayert hallgattak." Ezen behaltam.
2019. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!