Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hát mi lesz akkor ha úgy lesz...

Hát mi lesz akkor ha úgy lesz ahogy nem lesz és kék zsiráfok meg rózsaszin elefántok fognak táncolni az antarktiszon miközbe Abraham Lincoln Julius Caesar al koktélozik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:| farsang
2009. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalizálták a "könnyűdrogokat"?:D
2009. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen gyakran használsz hallucinogént? :S:D
2009. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj minden porszívó szereti lecidázni a denevérek képregénymorzsolóját, de hidd el nem éri meg kirabolni a fűzfa nyalókatisztítóját pár finom hangú békáért a taposó felhőkről nem is beszélve,a kik májkrémet csinálnak minden szép gondolatból !
2009. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mit szívtál?kérek én is belőle : DD
2011. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak a szokásosakat vettem be, amiket felírt az orvos egy durvább megfázásos esetre. + 1 altatót.


A kérdező kérdése tök felvillanyozott, a válaszadók között úgy éreztem magam, mintha kedves emberekkel lennék körülvéve a # 4/5 2009-11-29 19:07 kommentelőt pedig valamiért most rögtön megcsinálnám! :DD


Normál állapotban valószínűleg csak arra gondolnék, hogyan találkozhatnék Lincolnnal...

2012. jan. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!