Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki érti ezeket a képeket?

Valaki érti ezeket a képeket?

Figyelt kérdés

Aki érti az kérlek írja le nekem hogy mi a lényeg :) Előre is köszi!



[link]



[link]



2014. jan. 2. 20:09
 1/5 anonim válasza:
az 1. link féle képeket én is utálom >.< a 2. képen pedig a körök afféle "portál" -ok (pl:ha beledobsz vmit a sárgába kijön a kéken) és szerintem most már érteni fogod :)
2014. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 2. nem értem az első meg szimplán fas|zság de szerintem a második szintén
2014. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az első egy Joan Cornella képregény, abban ne keress logikát, a másodikon egy teleporton átdobod a párját, afféle "mindfuck"
2014. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második nem annyira bonyolult szerintem. Kezdjük azzal, hogy ha a portálozott felület megmozdul, a rajta lévő portál eltűnik; ez mindkét játékban így van. De feltételezzük, hogy lehetséges, kijön a kék portálon a doboz, és megakad a saját szélében.
2014. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy az első képhez az volt a tippem hogy ugye van az ember hátán 2 ember és a 2 ember közül az egyik megkéseli a másikat. És az lett volna a tippem talán hogy ez a 2 kicsi háton lévő ember olyasféle személyiség itt a jóra és a rosszra gondolok...De tudom ez elég hülyén hangzik :DD A másodikra meg eleinte semmi tippem sem volt.. xD
2014. jan. 3. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!