Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Más is nevet a horror filmeken...

Más is nevet a horror filmeken vagy csak én vagyok ilyen beteg? :D

Figyelt kérdés
Nem az ilyen Gyilkos kobold meg Megacápa 5 szerű marhaságokra gondolok, hanem a komolynak szánt horror filmekre. Tegnap ment pl. a motel és amikor a német pasas véletlenül levágta a saját lábát, kitört belőlem a röhögés! :D Farkasvérben (Ginger snaps) mikor a csajnak farka nő, azon is. Akkor A dologban (régi) mikor elmászik a fickó feje, azon is!

2014. jan. 6. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A gagyibbakon én szoktam, de az elmebetegség szülötte horrort meg se nézem!
2014. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán nézek horrorfilmet, de akkor is csak röhögés céljából. Valahogy annyira tipikus az összes, már az elején tudod, mi fog történni, milyen sorrendben halnak meg a szereplők és annyira el vannak túlozva a jelenetek, reakciók, annyira valótlanul vannak megcsinálva, hogy az már szánalmas és nem is lehet komolyan nézni.
2014. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én is szoktam :D 15/l
2014. jan. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, foleg a Gyilkos Koboldon és hasonlókon :D

De volt pl egy olyan film ahol egy cigányasszony megátkozott egy banki alkalmazottat (nő), akit ezután sorozatos balszerencsék értek, amiken nem bírtam ki hogy ne röhögjek :D

A címe: Pokolba taszítva


Nagyon ajánlom.

2014. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Véleményem szerint a horror filmek tiniknek valók,gyermekkoromban szarrá néztem az élőholtak visszatérését..ma már csak veszettül röhögök rajta..

Soha nem nézek meg egyet sem.Bár ha a Cunjuring horronak számít azt megnéztem,és be kell vallani elég rossz éjszaka elébe néztem..:)

Ezért nézek csak valóban hihető filmeket,leginkább thrillert..Bárányok hallgatnak,Hannibal,Vörös sárkány,A csontember stb..ezek mind kedvencek..

2014. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan horrorfilmek, amiken csak nevetni lehet...de azért nem mind olyan. Aki az összes horroron nevet, az viszont már más ügy. Van egy ismerősöm, aki büszke rá, hogy még nem talált olyan horrort, amitől félt, pedig már évek óta egy olyat keres. Hát ennek nem az az oka, hogy milyen bátor, hanem hogy nem tud filmet nézni.
2014. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is nevetek amikor rendszeresen darabolják fel az embereket, és a cafatjaikban csinálnak angyalkákat.
2014. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en is szoktam neha neha xd
2014. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a horror filmes kliséken szoktam nevetni, meg ha valami orbitális nagy hülyeség.

Például a Motel c. filmben, amikor a nő kocsányon lógó szemét levágja a csávó, és abból valami sárga puding folyik ki... Akkor nagyon nevettem! :D

2014. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!