Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol található a legjobb...

Hol található a legjobb kocsma a galaxisban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
a tatuinon
2014. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Zaphod Beeblebrox bár

Cím: 27 Rue York, Ottawa, ON K1N 5S7, Kanada

Telefon:+1 613-562-1010

[link]


Árulnak Pángalaktikus Gégepukkasztót is.

2014. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amelyik a legközelebb van!
2014. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pandorai négykézlábas kocsma+panzió
2014. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Douglas Adams bácsi biztosan tudja, hogy abba a világvégi fogadóba hogy juthatsz el. Ehhez azonban szükséged lesz egy olyan telefonra, hogy felhívd, mellyel lehet túlvilágra is kapcsolni. Szerintem ő maga is ott időzik Zaphoddal, Arthur Dent-tel, Trillian-nel na és persze Marvinnal, a paranoid androiddal.
2014. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Darth Vader Nagyúr és Mael Radec ezredes is oda jár lazítani. Vader mindig kér egy szívószálat a pángalaktikus gégepukkasztójához. Radec megoldja a maszkjának a légcsövével. (Vader és Radec egyébként vér-, tej-, és szesztestvérek) De ide járnak a Sötét Zsaruk is és Kirk kapitány se hiányozhat a vendégek listájáról. E.T. a bárzongorista, az utronok a pincérek, a csapos pedig az Alien. Ma este, ha jól tudom a kék bőrű Diva lép fel az Ötödik Elemből.
2014. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Shikome, ezeket magadtól találod ki?
2014. jan. 20. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:

A karaktereket nem én találom ki, hanem különböző filmekből és (Radec esetében) videojátékokból vannak. A Radec és Vader közti párhuzam nyilvánvaló, mások is írtak róluk. Amúgy ezt a körítést én találtam ki.Illetve hogy Radec a maszkjának a légzőcsövét használja szívószálként, és Vader szívószálat kér, azt is máshonnan vettem.

E.T. mint bárzongorista elég muris látvány lehet (azzal a hosszú, piros mutatóujjával)

2014. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jobbra az első sarkon a Szaturnusz gyűrűit követően.
2014. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!