Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van a gyógyszerészeknek...

Van a gyógyszerészeknek "Hogyan dekódoljuk bárki írását" tárgyuk főiskolán/egyetemen?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Grafológiából is diplomát kell szerezniük :)
2014. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így már érthető hogyan tudnak mindenféle macskakaparást elolvasni!
2014. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos nincs, és ezért fordulhat elő, hogy - legalábbis a statisztikák szerint - minimum hétezer ember hal meg évente az orvosok macskakaparása miatt...
2014. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen tárgyunk kedves kérdező! :)


Utolsó: Nem értelek. Ma már minden recept gépelt. :)

2014. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kivétel a felírt javaslatok, illetve a házhoz hívott orvos által felírt gyógyszerek.
2014. jan. 13. 01:05
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem értelek. Ma már minden recept gépelt."


Nem csak Magyarországról, vagy általában Európáról szól az általam említett statisztika! Gondolod, hogy Afrikában, Ázsia vagy Délamerika mélyén is csak hipp-hopp előkapják az orvosok a számítógépüket?

Vagy ahogy a kérdező is megjegyezte, a kihívott orvos is kézzel írt receptet ad!

2014. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hehe, jo kerdes.

Nem tudom hogy csinaljak. En sokszor a szamokat sem tudom megkulonboztetni, nemhogy a betuket.

Az USAban elek, itt is kaptam mar kezzel irott receptet es ha az orvos nem mondja, hogy mit ir fel soha az eletben nem talalom ki, hogy ami oda van irva az azt jelenti... de a gyogyszertaros minden gond nelkul megfejtette :)

2014. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!