Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vettem egy Xbox One-t de nem...

Vettem egy Xbox One-t de nem megy bele az N64es kazetta, miért nem jó?

Figyelt kérdés

Beledugtam má' abba nyílásba is amire az vóna íva hogy dévédé meg a nagy AC nevű lyukba. De akkó vagy az Xbox nem indút be vagy nem ismörte fel a játékot.

Mi lehet a baja?


2014. jan. 20. 18:16
 1/4 anonim válasza:
rossz kategória, humorba kellett volna írnod
2014. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
há ebbe nincsen semmi humor me tínylög nem mükszik de azé oda is kiírom hátha tényleg oda való.
2014. jan. 20. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is szükséged van egy dekóderre. Ezt pár ezerért be tudod szerezni minden elektronikai boltban, valami ilyesmit keress:

[link]


Ezután még szükséges lesz letöltened a legújabb patchet. Ehhez regelned kell az msdn-re a Windows live accoddal, majd a supportól kérni, hogy töltsék rá a "N64ToXBox1.sys" 64 bites változatát, és a "crockscrew.ini" konfigfájl frissítését.

2014. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú hát már értem miért mindenki a PS4et pártolja, úgy tudom azon a mennek a Gamecube játékok.
2014. jan. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!