Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kiskunhalasi Rusnyahering,...

Kiskunhalasi Rusnyahering, Érmelléki Kuglófember?

Figyelt kérdés

Kuglófemberrel már számtalanszor találkoztam, legutoljára ma suliból hazafele jövet a buszon láttam Őt és Rusnyaheringet. Velem szemben ültek, és engem néztek, miközbe susurogtak! :( Nagyon félek már, mit tehetnék? De előszörvalaki leírná, hogy honnan eredt Kuglófember legendája? Előre is köszö...Úristen! Érmelléki benézett az ablakomon és egyenesen a szemembe nézett! Semmi baj, már leütöttem egy serpenyővel! Légyszi írjátokle a legendáját, mindenki szerint csak ez segíthet rajtam. Előre is köszi a válaszokat!

Már nagyon félek! :(

16 F



2014. jan. 24. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiskunhalasi vagyok, de soha nem hallottam a Rusnyaheringről.

De ha akkor örülsz, ha félhetsz nem léező szörnyektől, akkor félhetsz ettől is.

2014. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Érmelléki Kuglófember Mariska néni teremtménye. Egyszer Mariska néni nekiállt kuglófot sütni az új, szilikoos sütőformájában. Ám a sütőforma nem engedelmeskedett. Nyeklett meg nyaklott erre meg arra. valahogy nagy nehezen Marika néni mégis beleügyeskedte a kevert tésztát. Elkezdte sütn. Mikor már úgy hitte, kész van, elkezdte kiemelni a sütőből, de nem nagyon akart sikerülni. Akkor lépett be a szomszéd Sanyi gyerek. meg akarta ijeszteni Mari nénit, és huhogott egy nagyot. mari néni meg ijedtében hozzávágta a szilikonos kuglófformát a félig sült tésztával. A sütő a tésztával úgy rágyógyult Sanyi fejére, hogy azóta is így rohangál, és huhog mindenkire. se nem eleven, se nem holt. Én így hallottam Bözsikétől!
2014. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. :D Amúgy én is csak most hallottam rusnyaheringről, valamelyik másik kérdésben.
2014. jan. 24. 20:17
 4/6 Peti7 ***** válasza:

Amikor leütötted a kuglófembert akkor legalább az ablakot is kitörted?xDDDD

Egyébként jó volt 2.-ik története xDDD.

2014. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nahát de ilyet.Se Tolnába se Hevesbe nem hallottam ilyenről.Mindenesetre jobb félni mint megilyedni.

Javaslom megtekintésre:gázpisztoly.hu

Márcsak azért is mert a golyó nem fogja az ilyet csak a csípős,büdös felleg.:)

2014. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz az Érmelléki Kuglófemberrel!!! Ha nem vagy elég óvatos akkor elkap és megesz!

Könnyű őt elkerülni mert ahol jár, kuglófnyomokat hagy

2014. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!