Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a Roxfort Boszorkány- és...

Mi a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolának az OM azonosítója?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni, de sehol sem találom az interneten. :(

2014. jan. 27. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oda nem jelentkezik az ember, oda vagy felvesznek, vagy nem ;-) Várd a baglyot ;-)
2014. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de mit csináljon az ember, ha már elmúlt 11 és még sehol a bagoly? :( Tenni kell valamit, és kész.
2014. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mit szeretnél tenni? megrohamozod a Roxfortot? ez már Voldinak se nagyon jött össze :)
2014. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, az a helyzet, hogy kicsit később jöttek elő a varázsló hajlamaim, mint másoknál, így a bagolyról lecsúsztam, de tudásra szomjazom. Most vagyok 8.os és ki kéne tölteni a középiskolás jelentkezési lapot, és muszáj lenne beírni valamit OM azonosítónak, most mégis mit csináljak? :(
2014. jan. 27. 18:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
várd a baglyot talán jövőre mehetsz
2014. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keresd meg HArry Pottert, és kérjél segítséget, vagy felvételi nélkül utazz oda, 9és3/4. Vágány, aztán hívd a 112-t ha nem sikerül átjutnod a falon xdxd

Feldobtad a napom!

2014. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Nem létezik, hogy vannak ilyen buta emberek!!! Hogy akarsz így bejutni a Roxfortba??!

Üsd be, hogy Roxfort OM azonosító és menj rá a suli honlapjára, ott majd megtalálod. A Mardekárba vagy a Griffendélbe akarsz kerülni?? Én a Mardekárba, mert a nyíltnapon úgy hallottam, hogy Piton a legjobb tanár.

2014. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6. válaszoló: Harry Potter? Az a varázsló, aki legyőzte Voldemortot? Szerintem jobban tisztelik, mint amennyire megérdemelné, ráadásul elég nagy a szája, tőle ugyan nem kérek segítséget.

7. válaszoló: Műszaki analfabéta vagyok, és nem találom a Roxfort honlapját, segítenél? Amúgy én a Hollóhátba szeretnék, kerülni, azt hallottam, oda az igazán tehetségesek járnak. És milyen volt a nyílt nap? Én csak a Beauxbatons nyílt napján voltam, de az alapján nem volt valami szimpatikus.

2014. jan. 29. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesnek találom, hogy ezt a kérdést a "Humor" kategóriában jelentetted meg. Már az oktatást sem veszitek komolyan, büdös kölkök? Nincs semmi tisztelet a mai kor varázslóiban és boszorkáiban.
2014. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, eredetileg Közoktatás- Külföldi tanulás kategóriába tettem, de gondolom a moderátorok átpakolták Humor kategóriába. De hát mit várhatnánk a mugliktól?
2014. jan. 30. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!