Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mely munkakörök azok, amelyekb...

Mely munkakörök azok, amelyekben szó szerint boldog az ember? Tehát nagyon sokat nevet. Színész? Humorista?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
;) Az tuti :P
2014. jan. 27. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Szó szerint az a munka ami téged boldoggá tesz.

Én eddig azt hittem a webdizájner munka majd könnyű lesz nekem meg mittomén... aztán kiderült hogy sz@rt...


Szóval, ha színész vagy egy nagyon jó társulatban, a fizetésedből fenn tudsz tartani egy házat, és kajára is futja, élvezed a munkádat és az életed akkor az egy boldog élet.

De egy színész is játszik szomorú szerepet, amit át kell élnie és lehet hogy emiatt rossz lesz a hangulata és egy humorista azért mert elmeséli a történeteit még nem biztos hogy boldog, attól függetlenül hogy a közönség röhög e rajta vagy sem...

2014. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A munkától kétlem, hogy sokat fogsz nevetni, mert akkor nem munkának hívnád. Inkább a munka által termelt anyagi haszon okozhat akkora örömöt, hogy nevetést gerjesszen a pici fejedben.


Egyébként úgy hallottam, hogy a négy műszakos csavargyárakban a dolgozók annyira monoton munkát végeznek, hogy gyakran felnevetnek kínjukban és tehetetlenségükben. Ha innen nézzük, ez is a nevetés egy formája. Érdemes kipróbálni.

2014. jan. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Futtató, strici...
2014. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!