Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek a versemről?

Mi a véleményetek a versemről?

Figyelt kérdés

Nemrég kreáltam egy verset, és szeretném, ha elolvasnátok, és elmondanátok róla a véleményeteket...


Ó, pirsönő morgolosta,

Vizelvényeid mint a

Többözös rejtjeméh hátán

A szederjes gennyekély.


Huss, fohászom száll feléd,

Kedvelátos zümmögényem!

Abroncskodón körbesarj

Suhogó pettyeleveddel,

Mert szétmarcangolom takonybibircsókjaidat

Pacagánycsökömmel, meglásd!


Előre is köszönöm a válaszotokat!

Jeltz



2014. jan. 28. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Borzadály.
2014. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem ezt nem a humor kategóriába akartad tenni,hanem a nyomorékoknak kijelölt kategóriába...
2014. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kár, hogy van google, s így gyorsan lebuksz.


[link]


Galaxis útikalauz stopposoknak

2014. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 A nyertes...


Természetesen a vers nem az én agyszüleményem, hanem Prostatikus Vogon Jeltz-é, a Vogon Építész Flotta kapitányáé.


Douglas Adams könyvének (újra)olvasása közben úgy gondoltam, a gyakorikérdések.hu humor kategóriája megérdemli eme gyöngyszemet. Na meg a reakciókra is kíváncsi voltam... :P

2014. jan. 28. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyertes kap ajándékot? Megérdemli, mert utána nézett ennek a szörnyűségnek. Nekem sose jutott volna eszembe:D Fél szemmel birtam csak elolvasni mert olyan csúnya volt
2014. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!