Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mivel foglalod el magad...

Yuko5501 kérdése:

Mivel foglalod el magad suliba menet?

Figyelt kérdés
mivel 2 km-t kell mindig gyalogolnom, gyakran nem tudom mivel szórakoztatni magam és hatalmas hülyeségeket szoktam kitalálni. Ti miket szoktatok kitalálni?
2014. febr. 1. 00:11
 1/9 Grim13 ***** válasza:
én is ezt csinálom ilyen hosszú utakon, vagy zenét hallgatok
2014. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
többször próbálom mennyi ideig tudok egyhuzamban kiálltani stopperrel mérem, nekem bevált, csak ajánlani tudom ;)
2014. febr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én dolgozok..


de amúgy zenét hallgatok. 1 óra kb az út minden reggel. ja meg telefonozok.

2014. febr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Számolom, hogy hány lépés van suliig. Gagyin hangzik, de nekem bejött.. XD
2014. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elképzelem, hogy egy fekete fehér, maffiózó filmben vagyok. Mindenkit árgus szemekkel figyelek, lassan megyek, furán mosolygok stb. Á, vajon mit gondolhatnak rólam az emberek!? :D
2014. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
rosz időben zenét halgatok.jó időben keresek 1 legyet egy rózsaszínű madzagot kötök rá óvatosan és az utcán reptetem :D (ez 1x sikerül xd nagyon nagy ki kell próbálnod)
2014. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Lopós Némbert egy madzagra kötöm, és úgy sétáltatom. :)
2014. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én fogok egy rikitó narancs/zöld stb. vékony kötelet megölök egy legyet vagy ilyen kisebb állatot de úgy hogy ne lapuljon ki meg ne fröccsenjen ki a semmije kötök a kötél végére egy kis hurkot abba beleteszem összehúzom és napos száraz idôben leteszem a földre fogom a kötél végét és sétáltatom. Néha megállok vele mn
2014. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Elôzô vagyok:

de nem ezzel szoktam magam elfoglalni ezzel csak az embereket hülyítem: JACKASS

2014. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!