Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Így lehetek autóversenyző?

Így lehetek autóversenyző?

Figyelt kérdés
Voltam olyan madár hogy vettem egy lerugott 1.4 Honda Civicet ami 90 ló, volt gyárilag, most max 75, és állítólag 2 ütemű mert a benzinnel arányosan eszi az olajat is, de félreértés ne legyen, ebből versenyautó lesz. Ha telerakom leddel, teszek bele kék helyzetjelzőt és megvágom a rugót akkor már valahogy kinéz, jöhet a motor: átmenő nagyhang kisteljesítmény nagyfogyasztás sportdob, sportlégszűrő mindenképp, mert nem érdekel hogy a több levegőhöz az ECU által kiszámolt és bejuttatott több benzin levegő keveréket előbb kell meggyújtani nem érdekel, a versenyautók is sokat esznek. Raknék rá egy nagy felnit, mit egyet legalább négyet, nembaj ha nincs szervó, a királyságért meg kell szenvedni. És még egy monszteres tuningmatricát is, had lássa mindenki milyen menő vagyok, hisz a monszter szponzorál. Ja és mindezt apu pénzeli. Egyet már totálkárra raktam egy civicet de akkor még kezdő voltam, most két év után vérprofi vagyok, mert most a másik civic-el évente csak 2-szer fogok árkot, míg ez eddig 5 volt, részegen. Ha összejövünk egy bandába hozzám hasonlóakkal, és én lennék a legkirályabb és a legmenőbb lehetek hivatalos versenyző? A banda neve ez lenne: Hondás Hülyegyerekek Sufnituning Klubbja, lesz egyenmatricánk is.

2014. febr. 9. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ikne
2014. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Túl hosszú.

nem olvasom el.


Röviden: NEM!

2014. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szerintem: TALÁN!

de nem esküdnék meg rá, amíg el nem olvasom a kérdést...

2014. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak így lehetsz. /Vagy Vagizil kenőcsöt kell enned./
2014. febr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Még szerencse, hogy az egészet csak viccnek szántad!
2014. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne szórakozzá má, most vettem háromezerér futózott gumit a büntető tuning bimmerre, tankoltam is bele kétezerér, le van sötétítve az ablak, hogy kifejezzem a személyiségemet, meg ott az aduász No Fear matrica, hogy gondolod, hogy van esélyed, hondás bohócgyerek?
2014. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
No fera, na persze, mé mondasz ilyet? Legyorsullak kiccsávó!
2014. febr. 10. 14:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Kell a fájás, Te rizsrakétás? Este pótolom azt a 1,5 liter tecsó részing olajat, amit az elmúlt 500 km-en elcsipegetett a ménes, beizzítom a kék neont a küszöb alatt, az legalább +25 lóerő. Amióta BMW-m van, a p.cs.m is hosszabb lett 5 centivel, hogy gondolod, hogy ellenfelem lehetsz egy Hondával?
2014. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Onnan hogy a tesco parkoló királyával beszélsz tesó. Mélynyomóm már van de álkazettáról nyomon a kevert hiphopdiszkót, majd apu vesz cd-set. És a sportkormányom is csak 120 tól tépi ki magát a kezemből a níd for szpíd mércebeli kettes szintű futóműtől, de városba bőven elég a 120 is hogy otthaggyam a német kulakavaródat. Különbenis a drift országából jött a gépem én meg a falvédőrő.
2014. febr. 10. 17:30
 10/17 A kérdező kommentje:
Mé nem írsz? Beféltél mi?
2014. febr. 11. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!