Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudok magamnak feltenni...

Tudok magamnak feltenni kérdéseket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha felteszek egy kérdést, magam is megtudom válaszolni és ettől több leszek?

#gyakoriak
2014. febr. 14. 04:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez a kérdésem! Mert ha még nem tetted fel a kérdést, mert nem mered, vagy nem volt rá alkalmad, akkor az a legkézenfekvőbb, ha mielőbb pótolod eme hiányosságot. Kérdésre csak kérdésre lehet válaszolni, de lehet hogy nem. Ez filozófiai mélységeket és magasságokat nyit meg. Egyáltalán meg mered magad kérdezni? Mered magadnak szegezni a kérdést? Kérdezni, vagy nem kérdezni - ez itt a kérdés.
2014. febr. 14. 04:19
 12/16 A kérdező kommentje:
Országomat egy kérdésért…
2014. febr. 14. 04:19
 13/16 A kérdező kommentje:
Kérdésed napsütése rosszkedvünk kérdését tündöklő válasszá változtatta át.
2014. febr. 14. 04:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát már oda jutottunk h az emberek itt feltesznek egy kérdést és maguk válaszolják meg.

Egyből kaptál jó sok választ!

2014. febr. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez csak úgy kijött belőlem. Görbe tükröt akartam tartani az oldal elé… :)) Félreértés ne essék, bírom a gyakorit, sokat segített már.
2014. febr. 14. 10:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért jobbulást... O.O
2014. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!