Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnék beöltözni...

Hogyan tudnék beöltözni bolond kalaposnak?

Figyelt kérdés

Április 1-jén az osztályból 3-an (engem is beleszámítva) öltözünk be. Egyelőre csak hárman, de lehet, hogy változik a létszám :D . Ez mind1 is. A lényeg az lenne, hogy én a bolond kalapos akarok lenni az Alice Csodaországban-ból. (fogggggalmam sincs, hogy ezt helyesen írtam-e le, elnézést) És még semmim sincs, de ráérek egyelőre :D Elvileg már tudok is egy helyet ahol vehetnék narancssárga hajfestéket, (nem maradandót) de itt megrekedtem. A kalapját hogyan csinálhatnám meg? Kerestem már rá smink tutorialokra, de szerintem mindegyik lányos volt. Nagyjából az alap megvan, ugye fehér arc, szem kiszínezve, stb. , de nem tudom, hogy a szemöldökét hogyan csinálhatnám meg. A ruhánál a sálon kívül semmit nem tudok, hogy hogyan kéne megcsinálnom. (Nem úgy értem, hogy nem akarom megcsinálni, mert ha valaki mond egy jó kézműves ötletet akkor annak még jobban örülök, még ha varrnom kell akkor is, mert tudok :D ) Szóval ezekben kéne segítség, meg még annyi, hogy ha barna hajam van, akkor egy ilyen "party hajfesték" be fogja színezni rendesen narancssárgára? Előre köszönöm :)

14/f



2014. febr. 18. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Vegyél föl egy kalapot:)
2014. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig meg is vagyok :D A ruhát nem tudom, hogy hogyan csinálhatnám meg :D
2014. febr. 19. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!