Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » KI csatlakozik a seregünkbe?

KI csatlakozik a seregünkbe?

Figyelt kérdés
Múltkor Chuck Norris látogatott meg, a kezében egy reptoid hullája volt. Chuck azt mondta, hogy annyian vannak, hogy még ő sem képes elbánni velük. Ezért hadsereget szerveztünk.

2014. febr. 20. 12:11
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Eddigi tagok: Mikulás, Szuper Márió és Luigi, Logan (Rozsomák/Farkas), Bus Spencer, Terence Hill
2014. febr. 20. 12:15
 2/39 anonim ***** válasza:
És mi lesz a reptoidok szövetségeseivel? Krixkraxiak, lumbulábiak, guargumik, annunakik?
2014. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Én csatlakoznék... Fürge vagyok és hosszú karmaim vannak. A macskámtól tanultam meg gyíkokra vadászni. Természetes ellenségem nincs, kivéve a nyugat - virginiai molyembert. Múltkor fél kézzel bántam el a bogácsi csigaszemharapóval. Bevesztek?
2014. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Csatlakozok! Tudok nyeríteni, mint a ló, és egy manguszta volt az apám!
2014. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

mindketten elvagytok véve


és a többi faj ellen is harcolunk

2014. febr. 20. 15:15
 6/39 A kérdező kommentje:

Aki nem akar csatlakozni az ajánljon tagokat


Vannak új embereink: Derp Derpson, Homér Simpson

2014. febr. 20. 16:44
 7/39 dragonkalo ***** válasza:

Én kakit és pisit dobálok az ellenségre,ezért lett a nevem: Kasipikidobbintó


Én csatlakoznék.

2014. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Én Bruce Lee vagyok és csatlakozok. De néha Darth Vader is szoktam lenni.
2014. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Ájatok átt a sötét oldalra !!!! Kuuuuu pűűűű !! Q_Q
2014. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Én eddig ismeretlen voltam de bemutatkozok...

Nekem nincs földi nevem hanem,egy messzi-messzi de,star warsnál vagy,5 galaxisal közelebi galaxis legnagyobb bolygóján laktam és ott kaptam nevet.A név a következő:Ragasgyurtmzatvózítzű szprumberiusgyözhletenorchackcsilharcnam de,a egyszerüsités kedvéért hívjatok csak,Ragas Szprumnak.Képességem az hogy,nincs meghatározott anyagom-alakom és,könnyen,pontosan,gyorsan tanulom meg más bolygó nyelveit!A nincs meghatározott anyagom-alakom allat azt értem hogy,bármikkor válthatok formát és,anyagot.Például ha farkasemberel harcolok átalakulhatok egy gyémánt minotauruszá kinek,ezüst kardjai vannak(gyémánt bevonatal) viszont,ha olyan a helyzet szét folyhatok+a méretváltás se akadály így lehet,hogy valakit légy formában lekémlelek a szobájába.Viszont a szellem mód-levegő anyag még nehezen megy és,nagyon veszélyes rám.Másik gyengém hogy,csak 5 percenként válthatok anyagot,formát,méretet.

Viszont 5 óránként tudok használni egy különleges képességet amelynek neve wiládfitjűzgkpsszupre(ezt a szót nem lehet lefordítani földi nyelvre) és,különlegessége hogy 3 elemi képességet használva nagy károkat okoz.Konkrétan a ajlviáhgivar(alvilági jégvihar),mmnydrvilmás(mennyei menydörgés viszont forditható fennvilági villámcsapásnak mivel a,drvil kétértelmű) avagy,a kzptéűzg(közép tűz mivel,nehezen fordítható,rövid szó és ez a legértelmesebb-legegyszerübb fordítás) és,arról szól hogy,befagy a talaj(szinte gyémánt keménységű jég) lehűl a levegő,megfagyasza a ellenségeket 3 km-es körzetben majd,jégtüskék nönnek ki a földből és,5 km-es távolságból minden irányból hirtelen hangsebeséggel elindul egy,"tűzvihar" melynek szine fekete és,bár nem okoz sérülést mikkor hozzámér akkor lesz a baj mivel,átszineződik sárgára és,elszívja a hatótávon belüli ELLENSÉGEK lelkeinek egy ezredét.Majd felmegy a égbe és,kék sugarakat bocsájt ki melyek erősítik a jeget.Majd több csiliárd cérnavékony villám jön le a fénysebeség duplájával aztán legerösebb egynyolcvanadba csapnak bele(a ellenségek közül) és, miután ez megvolt megint megismétlödik a dolog csak,10x olyan gyorsan és,ha az is megvolt okoz egy robbanást mely bár csak,10m-es körzetben hat,meghal minden ellenség aki a körzeten belül van...

Ezzel egy használatból csináltam 1 karcolsát Chucknak(megkértem hogy,tanítson meg védekező teknikákra és,igent mondot utána edzeni vitt) bár,1dm távolságra volt de,ő Chuck Noris szóval,mégse ölte meg :)

2014. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!