Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elnézést Uram, csak még egy...

Elnézést Uram, csak még egy kérdés. Formaság, de meg kell kérdeznem, hol volt Ön tegnap este 19:27-kor?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 18:23
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/177 anonim ***** válasza:
Egy aranyhalat, hogy tudjak hármat kívánni
2014. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/177 anonim ***** válasza:

Akkor maga volt !!!!! Hogy miért azért mert az igazgató zsugori ember volt és mag a köpenyében meg a bugyijában meg ölte a rossz cseleledete miatt !! A kis lány az unoka huga volt akki látta maga meg próbálta elkapni de elszököt este a rendőrség felvett egy üzenetet melyben az ált hogy(a kis lány telefonált) : -halló

-segítsenek meg akkar ölni egy öreg bugyiban lévő öreg hölgy

-figyelj ne szórakoz a rendőrségel h*lye gyerek!!

-de kérem -----------(le rakták) a kislányt masnap holtan talátak közel a telefon fülkéhez!!

2014. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/177 A kérdező kommentje:

A nyomozók válasza pontosan így hangzott, várjanak csak, lejátszom: szórakozz a jó sz...abasz..t k..v. a..ádd.l hogy folytál volna le apád tertén, te kis k...a!

Nem hallottak valami érdekeset? Lejátszom újra!

Igen, cserép zörgését, olyan mintha, valaki ugrált volna a háztetőkön. És ez a puffanás? Egész éjjel ezen gondolkoztam, de rájöttem, Hölgyem. Ekkor ugrott a telefonfülkére. Le van tartóztatva!

2014. febr. 26. 05:06
 94/177 anonim ***** válasza:

De nem figyelték a leírásomat??? Nem csak bugyi, hanem ráhúzva egy cicanadrágra!!!! Úgy mint a Superman fickónak. (86. hozzászólás). Az én koromban nadrág nélkül... Hát elég brutál lenne.


A kiséányt nem akartam megölni. Csak észrevett, telefonált és mikor a rendőrök leoltották, teljesen kiakadt. Ordibált, csapkodta magát a földhöz. Az emberek azt hitték, megbolondult. El akartam vinni egy kórházba, de az úton a kocsiban annyira vergődött, hogy egyszercsak kinyílt az ajtó és kiesett. De sajnos nem élte túl az esést. Mivel ezt nem tudtam volna kimagyarázni, így eltüntettem a hullát.

2014. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/177 A kérdező kommentje:
Hölgyem, ez is bűncselekmény. Feltéve, hogy így történt. Kétlem, és be fogom bizonyítani.
2014. febr. 26. 10:11
 96/177 A kérdező kommentje:
Hölgyem, van néhány dolog, amit nem értek! A holttestet az erdő felé vezető úton találták meg. Kérem cáfoljon meg, ha tévednék, de arra csak egy állatkórház van. A másik dolog, amit nem értek, hogy miért nem szenvedett a kislány semmiféle külsérelmi nyomot? Miért, Hölgyem? Ön gondolom legalább 60 mph sebességgel rohant a kórházba, miért nem találtunk fejsérülést? Egyedül a nyaka körül volt egy kék folt és a gégéje tört össze, bevérzett a tüdejébe, ez okozta a halálát. Ön mondhatná erre, hogy a biztonsági öv szorította el a nyakát, de akkor miért esett ki az autóból? Nem értem, Hölgyem, akár hogy gondolkozok, nem tudom összerakni. A következő dolog, ami nem stimmel, hogy miért nem hívott mentőt? Nem az lenne a logikus, hogy talál egy lányt, aki segítségre szorul, hogy értesíti a mentőket? De nem ezt tette, elindult az Ön szerint életben lévő kislánnyal. Azt sem értem továbbá, más miért nem hívott mentőt? Hiszen Ön szerint sokan látták a lányt a fülke mellett vergődni és senki nem hívta őket. A lány post ő, hogy is mondták, post mostem vizsgálata megtörtént, az ön autójában nem találtunk tőle mintát, viszont a csomagtartójában igen, Hölgyem! Kérem, vezessék el!
2014. febr. 26. 11:26
 97/177 anonim ***** válasza:
Ön igazán rosszindulatú! Tehetek bármit, úgyis kiforgatja a szavaimat és a történteket! Itt képtelenség jót cselekedni, vagy éppen poénra venni a dolgot. Hát akkor vezessen el! De akkor sosem tudja meg, hol vannak elrejtve a tavaji buszbaleset áldozatai. Jaaa, hogy az nem baleset volt?
2014. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/177 anonim ***** válasza:
Elnezest de tudja nem kell ide rendorseg elw egy golyo a szivebe v a fejebe !!! Nyomozo szoljon ha lelohetem !
2014. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/177 anonim ***** válasza:
Nyomozó! Azt mondta a kolléga, hogy nem kell ide rendőrség. Gondolom, még Los Angeles-ből se. Illetve, szóljon, ha lelőheti!
2014. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/177 A kérdező kommentje:

Bocsánatkéréssel tartozom, Hölgyem. Horatio hadnagy megtalálta a tettest. A maga volt férje, mindent magára akart kenni. Kérem Hölgyem, bocsásson meg nekem.

Kérem a következő esetet, amit hárman megoldunk majd!

2014. febr. 26. 21:05
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!