Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap egyedül voltam itthon...

Tegnap egyedül voltam itthon és találtam valami dobozt a padláson. Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
A dobozban van valamiféle hosszú zseblámpa féle csak nem világít hanem rezeg, akkor valami bőrszínű embernagyságú gumi anyag, van rajta egy nyílás, pár régi füzet amin az fedőlapon éppen fürdőzik két nő meztelenül és pár kazetta amire az van rá írva hogy "a gyerek elől tartsd elzárva". Sajnos nincsen kazetta lejátszónk szóval nem tudom megnézni. :( Szerintetek mi lehet rajta? Lehet azon van rajta, hogy nincs jézuska... de arra már rég rájöttem. o.O

2014. febr. 23. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Anyu régi vibrátora? :D


szerintem ez kamu kérdés.

2014. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

esetleg olvasd el ujra a mehecskekrol meg a viragokrol szolo meset. 10 eves elmultal mar amugy?


zseblampa b*szod... sirok a rohogestol... :)

2014. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaaa, már látom, hogy humor kategória. nem voltam elég figyelmes. első voltam.
2014. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet bizonyítékot találtál arra, hogy aki elrejtette azokat lezbikus volt és lehetséges, hogy a kazettán a vibrátor leírássai vannak. :-D
2014. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem zseblámpa!!! Tedd el gyorsan. Az egy talp csikoló. Próbáld ki ha nem hiszed. A kazettán pedig az áldozatok vannak, akiket már megcsikoltak vele. Ne nézd meg mert szörnyű látvány. A pucér nők is áldozatok voltak, akik a füzetbe vannak lerajzolva. Őket belülről csikolták meg. Szegényeket sajnálom, mert abba a gumihuzatba belerakták őket, amit találtál, és úgy csikolták őket.
2014. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Óú szeginyek
2014. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!