Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez normális a kutyám kakival...

Ez normális a kutyám kakival dobál a kecském mászik a létrán?

Figyelt kérdés
Nah szóval az van hogy befutottam a szobába mert jött felém a kutyám és szarral dobált! aztán kinézek az ablakon hát nézem hogy egy kecske mászik a létrán és beakarnak törni hozzám. végül leugortam a lépcsőn és a pincébe menekültem és most innen írok mit tegyek? nagyon mérgesnek látszanak, vörös a szemük és füstöl a fejük.

2014. febr. 24. 17:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
te biztos hülye vagy!!! menj orvoshoz!!!! vagy ha ezzel akartad fel hívni a figyelmet és hogy röhögjenek akkor ez nem jött össze!!!!
2014. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 dragonkalo ***** válasza:
Hallod te megtaláltad az elveszett kutyámat?Add má vissza.
2014. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2014. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most fogtak egy baltát és betörtek hozzám aztán én meg kifutotam a pincéből és bezártam őket. Mit tegyek most?
2014. febr. 24. 20:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Add vissza a kecskem !!! Hol laksz en meg tudom szeliditeni !! Mert az enyem !! Tudod medig tartot meg tanitani letrazni ??Vigy az mert acel fogai vannak !!
2014. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Segítség megakar harapni áááá gyere már ide szeliditsd meg
2014. febr. 24. 20:54
 7/14 anonim ***** válasza:

Várj! én tudok kecskéül!!!!!!! Ezt mondd neki: MEKKKKKK...mekököökö....mekmekmek. mek. Mek.

Vagy röfögj neki! azt is szeretik!

2014. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Most fogtak egy baltát és betörtek hozzám aztán én meg kifutotam a pincéből és bezártam őket. Mit tegyek most?



A gépet is vitted magaddal a pincéből? :DDD

2014. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Múlt héten hozzánk kétszer is betörtek. Szerintem lázadnak...
2014. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lovasíjász nem ezt telefonról írom amúgy azóta egyszer sikerült visszaverni őket de szerintem nem sokára jönnek megint támadni mert látok a távolban sok kecskét
2014. febr. 26. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!