Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol lehet a diákigazolványom?

Hol lehet a diákigazolványom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Átnéztem a táskáimat,pénztárcáimat,szobámba az összes szekrényt/polcot,de nem találom.Ötlet,hogy hol lehet?



2014. márc. 6. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Farmer, nadrág, mellény, kabát zsebekben?

Ágy, vagy valami asztal alá eset?

Fürdőszobában, konyhában vagy a ház valamelyik részén elhagytad, kiesett?


Kövesd végig a napodat, és hátha megtalálod úgy.

2014. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Nálam he he
2014. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.:Legutoljára akkor láttam,mikor december végén voltunk megnézni a Hobbit 2-őt...:S:DDDDD

2.:Küld már el postán léci:D

2014. márc. 6. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor a szokásaidból indulj ki. Ott nézd ahol a leggyakrabban jársz- kelsz, nincsen-e a szennyes tartó alján véletlenül kiesve, vagy a cipős polc mögött, vagy ahol a kabátodat tárolod ott valahol. zaklasd a környezetedet, és végső esetben enged a szobádra anyádat.

Aki módszeresen 5 perc alatt előkerít mindent, amitől zavarba jössz, és talán még az igazolványt is. :D

2014. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Hobbit 2"


Amúgy tetszett?

Szerintem eléggé vontatott lett, kicsit már unalmas is, kevesebb volt a látvány+akcilyóó is... bár lehet majd egyszer az egészet érdemes lesz megnézni egyben 1-2 nap leforgása alatt, már ha lesz vége. :)

2014. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi ,anya megtalálta:'D


hát én úgy éreztem,hogy a film 3 részre szakadt,és egyszerűen a végére már sokkal jobban érdekelt Legolas Ork gyilkolása,mint a sárkányék:dszerintm nem kellett volna ebből 2(+még ugye lesz 1)bőven elég lett volna 1.Annyira lehet érezni,hogy direkt szétakarták húzni...de ettől függetlenül nem volt rossz(színészek,rendezés stb. jó volt)[ez a szerelmi háromszög amúgy több okból is kikészített:D],jókat nevettünk rajta(mondjuk inkább a mi kommentelésünkön) várom a 3. részt:)

2014. márc. 6. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen széthúzták, érződik, hogy minek egy részből befutó pénz, amikor lehetne háromból is, így lett három rész, és sok sok pénz. :)


Az anyák mindent megoldanak, még azt is amit nem is kellett volna.:)

2014. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hol volt?
2014. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8:fogalmamsincs:Segyszercsak mondta hogy megtalálta:o:D
2014. márc. 7. 18:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy megtalálta visszaküldtem póstán ahogy kérted.
2014. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!