Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintem kijutnak a magyarok...

Szerintem kijutnak a magyarok a 2016-os EB-re. Szerintetek is? :D

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 07:10
 1/10 belapus ***** válasza:

Az európai országok több, mint 40 %-a kijut.Kis túlzással azt mondhatnánk, nehezebb kimaradni, mint ott lenni.

Amennyiben olyan hozzáállással játszanak, mint legutóbb, csak a szerencsében bízhatnak.

Nem jutnak ki.

2014. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én csak bízni tudok benne, hogy nem!

Jelenleg a magyar foci olyan "magas szintű", hogy ellenfelet is nehéz találni, aki ne győzne le minket. Pedig erre már tettek kísérletet, nem is egyszer.

Persze kijuthat a magyar csapat: Nézőként! Legalább élőben nézhetnek remek meccseket.

2014. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy nem, az nem ért a focihoz.
2014. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem jutnak ki! A magyar foci bőven átlagon aluli. A magyarok meg súlyos pénzeket fizetnek, hogy ezt a csürhét rongálni lássák a füvön. És a "focisták" ezért teszik zsebre a nagy lóvét. De az ún. rajongók se különbek a meccs utáni balhézásaikkal.
2014. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 belapus ***** válasza:
Sajnos a magyar futballisták többsége csak annyit lesett el az igazán nagy sztároktól, hogyan kell belőni a sérót, és hogy tetováltatnia kell magát.Azt, hogy azok az edzések után még órákig ott maradnak, gyakorolnak, erősítenek stb., már nem akarják észrevenni.
2014. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért jutnának ki, hogy még jobban lejárassanak minket?
2014. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 B2man ***** válasza:
Nézőként mindenképpen! Ha most rendelnek jegyeket, jelentős kedvezményt kaphatnak!
2014. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem jutnak ki, de megnyerik.

/A fogadást, hogy nem jutnak ki./

2014. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. Ha a 2016-os Európa Balfékei viadalra gondolsz. Minek jussanak ki? Mi fizessük még a szállodát, étkezést, felkészülési tábort, utazásokat is? Ők mit nyújtanak cserébe? Csak pénzkidobás lenne őket nyaraltatni. Nézzék meg csak a tévében a meccseket, úgy mint mi is.
2014. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ti nem vettétek észre a kategóriát?xd nem gondoltam komolyan hogy kijutnak:S:D
2014. márc. 10. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!