Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A némák, hogy jeleznek amikor...

A némák, hogy jeleznek amikor szexelni akarnak?

Figyelt kérdés

Hogyan jeleznek amikor szexelni kell rámutatnak az intim részekre vagy hogy jeleznek? szeretném megtanulni a jelbeszédet. :D

[link]



2014. márc. 12. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te sem mondod a párodnak gondolom csak úgy, hogy "He' nincs kedved b*szni?"! Mindennek megvannak a jelei, ha szexelni akar valaki, akkor azt a másik szavak nélkül is egyből levágja!

Szerintem te nem a jelbeszédet akarod megtanulni, hanem csak tetszik egy néma lány, és te mivel szűz vagy fogalmad sincs mit is kellene ilyen szituációban tenned! :D

2014. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez hülyeség, ha egy lánnyal szexelni akarok, szerinted ő hogyan fogja megérteni ha nem mondom meg neki? Természetes hogy megmondom neki, és ha ezzel neki baja van, akkor elhagyom. Az olyan lányokat szeretem, akikkel nem jelbeszédekben kell beszélnem, illetve nem cirkuszol, ha megkérem rá vagy megkérdezem. Különben az a kapcsolat nem fog sokra menni. Ha egy lány csinál valamit, akkor én baromira nem fogom levágni belőle, hogy ő mit is akar, főleg hogy a mai csajoknak minden baj. Az is vágod mit mondanak, az is ha nem. Tényleg inkább menjenek ki külföldre.


A kérdésre: nyilván jelbeszéddel, mégpedig olyannal, amit meg is értenek. Persze nekünk lehet hogy az nem lenne feltűnő, mert nem utánoz semmit.

2014. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

De azért vonatkoztassuk már el egymástól az alkalmi szexet, és a párkapcsolati együttlétet, köszi!

Ha kapcsolatban élsz, és nem veszed észre, hogy mit akar a lány, ha hozzád bújik, csókolgat stb, akkor az már nem a szegény lánynak a hibája...

Az egyéjszakásokkal meg mindenki döntsön belátása szerint, de ne csodálkozzon, ha nem a várt eredményt kapja egy ilyen frappáns ajánlat tétel után mint, hogy "Jó segged, kő' kóla?" :DDDD

2014. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

El se olvasom a válaszokat sok a betű !


És meddig káromkodnak a síket némák ?


LÁMPAOLTÁSIG !

2014. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De az tiszta odáig, hogy a siket-némák nem vakok ugye?...
2014. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten a néma-jelbeszédre vagyok kíváncsi 13 éves korom óta nem vagyok szűz :DDD csak kíváncsiságból kérdezem mi a szeretkezés jele? A múltkor találkoztam egy néma lánnyal és akartam vele beszélgetni komolyan semmit sem értettem csak mutogatott. Egyszóval nem mentem sokra ezért szeretnék megtanulni a jelbeszédet hátha összefutók egy néma lánnyal ki tudja mit hoz az élet. :D
2014. márc. 12. 15:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem értitek a kérdést. A kérdés a jelbeszédről szól kíváncsi lennék, hogy kell jelezni a szeretkezést jelbeszédben ez olyan, mintha megkérdezném, hogy írják angolul a szex szót. :D
2014. márc. 12. 15:52
 8/14 anonim ***** válasza:
És ha valaki leírja neked itt azt te látni fogod? Egyébként nagyon jól olvasnak szájról, szóval ha elmondod mit akarsz tuti, hogy mutogatás nélkül is megérti.
2014. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Wadmalac ***** válasza:
100%

Így.

Mutattam, láttad?

2014. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem láttam :D.
2014. márc. 14. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!