Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A kereskedelmi TV-k miért...

B2man kérdése:

A kereskedelmi TV-k miért szakítják meg a reklámokat, hirdetéseket filmekkel és egyéb jellegtelen dolgokkal?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 06:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ja, itt szinte senki nem néz tv-t, érdekes"


Ez nem érdekes hanem annak a hozománya h 1 mindenki rendelkezik gyengébb v erősebb de valamilyen épkézláb pc-vel.


2 amit ha nem is profin de tud használni.


Ebből következik az h 3 bizonyára tudja h hol és hogy szerezheti be azokat a tartalmakat amik érdeklik reklám nélkül.


És 4 innentől kezdve a tv műsorra mint szolgáltatásra már csak a 50+-osok tartanak igényt.

Mert a többiek azért tudnak pc-t használni.


Pláne az Y és a Z generáció tagjai.

Ma már a tv csak a videojátékhoz, meg a dvd-hez kell,de ahhoz se szükség szerűen ha van usb-s lejátszás.

Ennek köszönhetően mi akkor úgy és azt nézzük amit és ahogyan akarunk. Pl filmeket Full HD-ben angolul v más nyelven reklám nélkül...

Ez már a 21. század azok az idők már elmúltak h az emberek nagy része a tv műsorra hagyatkozzon.


De ha te 10-es szeretsz tv-zni nézzed no para.

Csak szerintem már felesleges.


25 F

2014. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
# 8/11 ez jó :DDDDDDD
2014. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát köszönöm a velős elemzést. Én is napi szinten használom az internetet, de tv-t is nézek. A tv-ben persze nem mindent. De remélem az nyilvánvaló, hogy az internetes felületeken ezerszer több reklám bombáz mint a tv-ben, felugró ablak stb. Figyelmen kívül lehet hagyni, és a tv-t is el lehet kapcsolni a reklám idejére akár. Számomra egy film megnézése komfortosabb tv-n keresztül, pusztán kényelmi szempontból. Pedig nem vagyok 50 éves.
2014. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!