Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért ugyanolyan ízű a rézfánf...

Miért ugyanolyan ízű a rézfánfütyülős túrórudi, mint a keménylegényes?

Figyelt kérdés
Ha ugyanolyan az íze, akkor ez felveti a kérdést, hogy aki rézfánfütyül, akkor az keménylegény is, és fordítva? Ebben az esetben viszont a rudigyár félretájékoztat minket a csomagoláson, mivel a helyes megfogalmazás a keménylegényes-rézfányfütyülős túrórudi lenne. Melyik hatósághoz fordulhatok ez ügyben? :(

#vicc #túró #Túró Rudi #félretájékoztatás #rézfánfütyülős #keménylegényes
2014. márc. 16. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó helyre fordultál.Lesznek itt partnereid.
2014. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez egyértelmű ez nemzetbiztonsági ügy

Kár volt felhoznod ezt a témát eddig mindenki nyugodt volt,most viszont mindenki őrjöngni fog.

Most már csak az maradt hogy bekapcsolódsz a nemzetbiztonságiakhoz és együtt hozzátok napvilágra az esetet.

Kérd hogy mikor sajtótájékoztató van akkor az arcod ne láthassák, és amit mondasz azt sípolják ki.

De egyébként ezeken a tényeken most hogy tudatába jutottam nagyon kiakadtam és nem is nyilvánulok meg ebben a témában mert ez tűrhetetlen és amit mondanék azt nem bírja el a nyomdafesték.

A rudigyártónak meg üzenném hogy, ez aljas huzás volt.

Ez mostmár a te harcod én kiszálltam

2014. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
Gyors váltásokkal térdelj le mindkettő elé aztán dönts magad.
2014. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy neked a túrós rudi való.
2014. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!