Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Edzőteremben úgy megtekertem...

Edzőteremben úgy megtekertem a szobabinyiglit, hogy elgurult, akkor kemény vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondta az edző igyak kettő hot blood itókát, de nem hallgatott rám, hogy attól bevadulok...ez lett az eredménye.

2014. márc. 21. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

szóhoz sem jutok

most pedig az a minimum, hogy beöltözöl denevérjelmezbe és megvéded Budapest Cityt

2014. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lapát01 válasza:

lehetetlen hogy elguruljon egy "szobabinyigli"

már ha arról van szó amire gondolok

2014. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hány éves vagy 8 ? Előbb fogalmazni és irni tanulj meg tesó! Utána mehet az edzés.
2014. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező nem itt kéne beszélgetni eről a eszközröl!Tudod marsalkó társam ez egy marsi eszköz és,ez egy földi oldal...

Mázlista vagy hogy összekeverik a nevét egy,"szobabicigli" nevü tárgyal...

A szobabinyiglit meg csak akkor lehet megkapni ha,legalább 90%-osan tudsz földien fogalmazni!De ha Marlondiánson élsz akkor bocs,köztudott hogy ott elég a 10% is...

Ja és ne tekergesd erősen...

Ne feledd késöbb a szobabinyiglivel fogod elpusztitani a földet...

2014. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a gyógyszered gurult el.
2014. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó ez oda vágott, jót nevetem válaszodon :D :D
2014. márc. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, de sok a humortalan ember errefelé, szerintetek miért írta a humor kategóriába, ti agyontanultak? :D
2014. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!