Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a Föld Gömb alakú? akkor...

Ha a Föld Gömb alakú? akkor miért lapos a palacsinta?

Figyelt kérdés
Mert a darázs zümmög!
2014. márc. 26. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Van még olyan, aki szerint az ilyen kérdések viccesek? Mert az vagy medve, vagy lila gól a hollandok ellen hajnali fél 10-kor.
2014. márc. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Köztudott, hogy a föld kocka alakú, és a 8 oldalán vannak a kontinensek. Nézz utána mielőtt kérdezel b+
2014. márc. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy a palacsinta a gravitáció miatt lapul ki, de létezik kockás palacsinta csak egy kocka formában kell kisütni. :) )
2014. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ideje lenne ezt a rovatot átnevezni Elme osztályra átnevezni, vagy bezárni. Semmi, de semmi humoros nincs a kérdésben. Ezen, és a hasonlókon legfeljebb értelmi fogyatékosok nevetgélnek.
2014. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha neked 8 kecskéd van, és nekem 6 gidám? akkor hány autó járja meg az adott utat 4 óra alatt? Ajtó! mert ha kicsukod akkor becsukódik!
2014. márc. 26. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, hogy Te miért nem tudsz gömbölyű palacsintát sütni!! Próbáltad már eggyáltalán, biztosan nem teszel eleget bele, vagy túl sokat teszel bele, nem feltétlenül jobb ám ha megsózod?? Én most ettem négyet! Most próbálkozom a rántottfinggal!!
2014. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha elég nagy a palacsintasütőd, akkor elméletileg félgömb alakú palacsinta esélyes...
2014. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!