Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Április 1-én mivel vicceljem...

Április 1-én mivel vicceljem meg a pasimat?

Figyelt kérdés
Annyit gondolkodtam már, de semmi nem jut eszembe, valamivel meg kéne szivatni, de nem olyannal, hogy terhes vagyok, vagy megcsaltalak stb., hanem valami tényleg viccessel, nem tudtok ajánlani valamit?

2014. márc. 30. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem húzz folpack-ot a vécé porcelán részére felülről, és amikor felhajtja az ülőkét, hogy könnyítsen magán, elég érdekes meglepetésben lesz része, de akkor is ha "nagy dologra" készül :D
2014. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vki. válasza:
a barátnőm barátja csak úgy belenéz a barátnőm telefonjába :o.Úgy szivattuk meg, hogy felvettem a tesóm ingét, összekötöttem a hajam+baseball sapi.Úgy fotóztak hogy odahajoltam a barátnőm arcához (az arcom nem látszódott) és a fotón olyan volt mintha megpusziltam volna.Még várjuk, hogy megnézze megint a telefonját xDD
2014. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!