Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az amcsik miért ilyen hülyék?

Az amcsik miért ilyen hülyék?

Figyelt kérdés
Nem tudnak főzni, nem tudnak vezetni, azt hiszik a Földet csak Ők teszik ki, a konnektoraikba 110 Volt van, lenézik egymást.

2014. ápr. 7. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nyílván csak te tudod kinek van szüksége szögfüggvényekre, és nyílván nincsenek fent a neten a híresebb egyetemek előadás sorozatai. :D


Azt meg sem említem, hogy ahány állam, annyi féle fajta középiskola.


:)


Az amerikaiak többsége műveletlen. Ez minden körkérdésből, statisztikából látszik... Csak a felső tízezernek van némi gógyija.

2014. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy pl.: amit mi is tanulunk, hogy sok minden felesleges, de azért sok Amerikai olyan szinten van, hogy azt hiszi Európa Amerika egyik tagállama... nem tudják mi az a FED, nem tudják a Naprendszer bolygóit, nem tudnak különbséget tenni galaxis vagy csillag között és azt hiszik mindent megvehetnek, akár a csillagokat is. Nem tudják azt sem elképzelni, hogy létezhet olyan ország aminek van 200 évnél régibb történelme is. Én nem is tudom mi a rosszabb... a tudatlanság és, hogy bárki bármit el tud velem hitetni vagy a csóróság.
2014. ápr. 9. 20:46
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
És sok azt hiszi, hogy a Star Wars valóban megtörtént esemény :D
2014. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert annyira beképzeltek. Sokan azt hiszik a Föld csak Amerikából áll, miközben vitatkoznak az oroszokkal.
2014. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy a megkérdezett amerikaiak többsége hallott ugyan Ukrajnáról, de a felsorolt lehetőségek közül Észak-Afrikába helyezte Ukrajnát.
2014. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Pedig most kicsit sincs hírértéke az országnak...
2014. ápr. 14. 00:08
 17/18 anonim ***** válasza:
15-ös: Nem meglepő! Tavaly a csecsenekről azt hitték, hogy Csehországban élnek! Ez valszeg azért lehetett, mert a csecsen és a cseh szó angolul másképp van írva és összekeverték. Nagyon kínos lehetett a cseheknek!
2014. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 serenity* ***** válasza:
53%
hat itt aztan mindenki foldrajz tudos.Mert gondolom az osszes Magyar tisztaban van az osszes foldresz orszagaival es meg el is tudnak helyezni vakterkepen,ugye?Kedves kerdezo,mi a gond a 110 Volttal?Minden tokeletesen mukodik vele.Lenezik egymast????Ezt vegkepp nem ertem honnan veszed,azt azonban el lehet mondani hogy a Magyar ember tobbsege segitokesz es kedves,ugye?A vezetesi kepessegekrol pedig annyit,hogy mindenki forma1-esnek kepzeli magat akinek nem automata kocsija van csak mert "gepeszkedhet"?Egy dologgal tudok egyeterteni,fozni tenyleg nem tudnak.
2014. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!