Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én a kutyusomat akarom gyűrűvi...

Én a kutyusomat akarom gyűrűvivőnek de a sógornőm a fejébe vette hogy a fia fogja vinni a gyűrűt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pedig soha senki nem mondott neki ilyet. Egyszerűen úgy gondolja hogy az ő gyerekének kell vinni és kész. De én már akkor eldöntöttem hogy a kutyusom fogja vinni a gyűrűmet mikor még együtt sem voltunk Párommal.:-)
2014. ápr. 9. 08:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
és mi van akkor ha ő eldöntötte?? fogod a kutyát és neki adod oda a gyűrűt. :)
2014. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Lulz :D
2014. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Na es a jövendőbelid mit akar?
2014. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
33%

Én kutyára meg gyerekre se bíznám az ilyesmit.:)

De esetedben a kutyát választanám.

2014. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, ha van benned annyi különcség és bátorság, hogy egy kutyát akarsz gyűrűvivőnek megtenni, akkor nincs annyi, hogy a sógornődet elküldd egy melegebb éghajlatú országba az akarnokoskodásával együtt?


Ő eldöntötte, te meg lesz--rod, hogy ő mit dönött. Pont. Döntögessen talán a saját életében.

2014. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

ez mekkora, még jo, hogy nem a kutyát akarod, hogy bekisérjen téged, vagy a kutyát párodnak :DD


hány éves vagy?


egyébként az legyen, amit te akarsz!

2014. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
És a férj jelölt mit akar, az az ő nagy napja is?
2014. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ha lenne egy elképzelésem, ami nem csak egy hirtelen jött ötlet akkor semmi nem tàntorìtana el tõle, minden lelkiismeret-furdalàs nélkül letisztàznàm a dolgokat. Az sem érdekelne, hogy màs mit gondol akàr a kutyàròl akàr màsròl, aki ezért leszòl, vagy gyereknek tart az kortòl függetlenül egy ostoba lelkiszegény ember, aki nincs tekintettel màsok gondolataira , érzelmeire. Mindenkinek joga van dönteni a Sajàt életérõl, a többikében csak kérdezhet, kérhez. Akik itt is leszòlnak azoknak van a legtöbb saruk a tökéletesnek hitt haldoklò életükben. Szòval hajrà, mert jòesetben 1 ilyen esemény lesz az életedben.
2014. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A Vőlegényemnek mindegy. Tudja hogy mindig a kutyusomat akartam gyűrűvivőnek. Az bosszant a legjobban hogy a sógornőm meg sem kérdezte hogy én mit akarok hanem kategórikusan kijelentette hogy az ő fia fogja vinni a gyűrűt. Szikrát sem kaptam a döbbenettől.
2014. ápr. 9. 09:17
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
"Szikrát sem kaptam a döbbenettől." Nyelvi csemege!!!!!
2014. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!