Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sztetek ekkora haderővel...

Sztetek ekkora haderővel érdemes szembe szállni a városvezetés ellen?

Figyelt kérdés

[link]


A hírös Szeged a Napfényváros, Tápéval határos... csak, hogy Tápé 2 részből áll(t): maga a Tápé városrész mely régen külön falu volt és a hozzá tartozó rét a folyó túloldalán. 2013. december 02-án viszont egy döntéssel elválasztották a 2-t egymástól.


Az elmúlt hónapokban hadsereget szerveztünk a városvezetők ellen; akiket sikerült beszerveznünk:

a fent maradt Orik hívők, az Örök fényesség egyháza, 200 macska, a helybéliek, 2 csillámpóni és 1 egyszarvú, a Klingon Birodalom, a Bolygók Egyesült Föderációja, az Atlantiszi expedíció, a Csillagkapu Parancsnokság (a Destiny legénysége is jelentkezett, de visszautasítottuk, mert nem hiszem hogy az ős kövekkel sokat tehetnének), a megmaradt Goa'uldok, a Lucian-szövetség, 10 kutya és ma amint a cikk mutatja beállt 5 csacsi is.


Lehet, hogy még elugrunk a Delta kvadránsba is katonákat toborozni bár eléggé tartunk attól, hogy a Borg asszimilál minket és Ő veszi át a komp működtetését ami nem lenne jó, mert rengeteg adót vetne ki rá ami azt eredményezné, hogy egy átkelés gyalog 10000 ft lenne.

Félünk még a lidércektől is bár ha felajánljuk nekik a városvezetőket vacsorára ha segítenek győzni talán beszállnak Ők is.


Sztetek ez már 1 ütőképes alakulat? Vagy a városvezetés még mindig túlerőben van? :(



2014. ápr. 9. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek mind jók, de szerintem elé lenne szólni a Borgoknak, a zergeknek és a protossoknak.. aztán nyert ügyed van :)

Ja meg mondjuk még egy pár ős csatahajó sem ártana :)

2014. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én és az összes reptoid támogatásád megkapod.
2014. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a városvezetéssel vagyok, még meggondolhatod magad.

Üdv. Chuck Norris

2014. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már odaszóltam a Gallifreyre, hogy hozzanak már egy feketlyukat ha épp van felesleges nekik. Összekötjük az a két partot, nem lesz itt probléma.
2014. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jajj ne, Chuck Norris! Esélyünk sincs :(


Chuck Norris...Te ööö izé mennyiért vagy hajlandó átállni hozzánk? Ha átállsz és sikerünk lesz, utána ingyen kompozhatsz :)


4.!

Az jó lesz. Azóta már Fehér Roland is jelezte, hogy a csillagkúti maffia is mellettünk áll, már le is küldte Kis Kovalcsikot, hogy felügyelje az akciókat.

2014. ápr. 12. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Most is ingyen kompozok. :) Vita lezárva.

CN

2014. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, a MALÉV-et is ingyen használhatod, de biztos van vmi amit fel tud a mi kis hadseregünk ajánlani :))
2014. ápr. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!