Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek, hogy elérjem a...

Mit tegyek, hogy elérjem a legféltettebb álmaimat? Mit kéne tennem, hogy a legerősebb ninja lehessen belőlem?

Figyelt kérdés
Régi álmom, hogy ninja lehessek én szeretnék lenni a leghíresebb ninja, hogyan érhetném el a célomat?

2014. ápr. 16. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: keresd meg a legerősebb ninját, és győzd le!
2014. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De elsősorban ki kéne képezni engem magyarországon nem találtam egyetlen ninja mestert sem másodszor nem tudom hol keresem a legerősebb ninját.
2014. ápr. 16. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyél sok spenótot!
2014. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az alábbi címre küldd a jelentkezésedet:


Scorpion Academy

Hasashi "Scopion" Hanzo főnindzsamester, főszamuráj, főkoponya részére

Mortal Kombat City

Dobócsillag sétány 13


Irányítószám: 901 (ku-no-ichi)


A jó öreg csontvázharcos igazi nindzsát kovácsol majd a csontjaidból, de ahhoz vagy egy tucatszor fel kel fordulnod.

2014. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"magyarországon nem találtam egyetlen ninja mestert"


Pedig egy csomó van belőlük. Csak hát, a nindzsákat megtalálni...

2014. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A "leghíresebb ninja" az mi? Sorolj fel 5 híres ninját :D
2014. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 híres ninja:


Hattori Hanzó (a legismertebb)

Kouga-i Kagero

Jinichi Kawakami

Ishikawa Goemon

Mochizuki Chiyome

2014. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ezek Rúzsa Sándor, Tenkes kapitánya, meg Lúdas Matyi kaliberű hősök, csak még régebbiek. Van némi valóságalapjuk, némelyik valóban élt, de a köréjük szőtt mese fele sem igaz. Tűzz ki értelmes célokat, kövess valódi hősöket.
2014. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kageró meséjének lehet valós alapja. (Ő az a nindzsalány, aki mérgező csókjával ölt, és gyerekkora óta méreggel etették) Ugyanis már az ókori föníciában is képzetek olyanfőleg kémeket, akiket kisgyerek koruk óta méreggel etettek, így immunisak lettek a méregre, és pl. ha ők lettek valami ellenséges király ételének előkóstolói, ők nem haltak meg, ellenben a koronás fő a túlvilágra került.
2014. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nindzsáknak nincs hangjuk, nevük ismeretlen, arcuk felfedetlen, árnyékuk látatlan. A leghíresebb nindzsa egyenlő a legtöbbször lebukottal és a leghangosabbal
2014. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!