Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Trollkodók! Nektek mi a jó...

Lenore Pein AsamiYuu kérdése:

Trollkodók! Nektek mi a jó trollkodásban?

Figyelt kérdés
Oké, értem, hogy vicces. De ezen kívül? Valami? Mert én nem értem, hogy mire jó...
2014. ápr. 16. 12:55
 1/7 Grim13 ***** válasza:
67%
*csak simán trollok, nem trollkodók :P
2014. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor trollok. Ugyanazt jelenti vagy nem?
2014. ápr. 16. 13:08
 3/7 Grim13 ***** válasza:
67%
nézd ha te autót szerelsz nem leszel autószerelő (nem feltétlenül)
2014. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis... Ezzel arra akarsz célozni, hogy vannak, akik csak néha-néha tréfálkoznak és vannak, akik állandóan trollkodnak, és ők a trollok?
2014. ápr. 16. 13:43
 5/7 Grim13 ***** válasza:
100%
én pl. egy egyedi troll vagyok, általában segítek csak akkor vagyok troll ha hülye a kérdés, vagy ha olyan hogy a google is leköp hogy megmerted kérdezni ... de szerintem ezek az igazi trollok hisz az is akkor az ha "etetik" ha nem törődnek vele nincs öröme :S azok akik beírnak egy viccesnek vélt összevissza dolgot azok a 12 éves színvonalon megrekedt szellemileg sérült emos anyuci kedvencei, a troll tehát minőségi szórakoztatást nyújt csak az nem röhög rajta akit szívat, ott van Rémi Gaillard aki megtette hogy csiga jelmezben ment át a zebrán persze olyan tempóval is, ez vicces de aki a zebrán megáll az legszívesebben átrugdosná, persze az is lehet hogy csak a fejét fogja és kacag! végül így összefoglalva: a troll mindenkit szórakoztat, első sorba magát, aztán másokat, és többeket bosszant de ez azért feltűnőbb mert ha röhögsz max azt írod hogy lol ha meg mérges vagy le b a szod
2014. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek Grimmel sztem mindenki szokott trollkodni, de van különbség a kötekedő és a poénos troll között nehéz behatárolni, hogy az a bizonyos személy most trollkodni vagy valóban ilyen debil én is szoktam néha trollkodni, de csak akkor, ha hülye kérdésekkel bombázzák a gyiket igazából a kérdezőn múlik, hogy jó irányban tudja-e terelni a kérdés vagy sem.
2014. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En egy igazi troll vaguok :D 72%-OS VOLTAM hehe ^-^
2014. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!