Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megtörtént a Mohácsi-vész?

Megtörtént a Mohácsi-vész?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet bizonyítani, hogy megtörtént? Nem lehet, hogy csak a magyarok találták ki, hogy ne kelljen hatékonyan dolgozniuk, hanem ahogy akarnak és az emiatti szegénységet ráfoghassák az 1526-os állítólagos csata elvesztésére?

2014. ápr. 19. 08:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Én amúgy sem hiszem, hogy a turáni barátaink ilyet műveltek volna a testvéreikkel.
2014. ápr. 19. 08:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy normálisan gondolkodó embernél ez miért lehet kérdéses?
2014. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan vélekedést is hallottam, hogy a magyarok próbálják relativizálni a csatát, a jelentőségénél sokkal nagyobbnak beállítani azt és minden magyar baj forrásának beállítani. De az is lehetséges, hogy egyáltalán nem is történt meg semmilyen formában, hiszen hol vannak a hiányzó emberek? A magyarokra jellemző, hogy a saját szemszögükből állítják be a dolgot, Erdélyt is magyar területnek tekintik, 1000 éve a románok vannak ott többségben. Úgy, hogy én már nem hiszek a magyar forrásoknak, mert részrehajlóak és csak azt fogadják el igazságként, amivel jól járnak.
2014. ápr. 19. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A történelmi tényekkel nem lehet szembe menni, csak néphülyítés útján! Jelenleg is ez folyik!
2014. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!