Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van egy új gépem, segitenétek?

Van egy új gépem, segitenétek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy gépem tanyán lakom oszt vettem egy gépem 1 bajom van velle !! A poroci !! 4,4 GHZ és azt olvasam hogy a porocinal van mag !! Na szóval a porimra ráragasztotam zsíral 6magot úgy hogy most 4,4 6magos GHZ es procim van !! És valamiért nem nagyon akkar már menni de miért ?? A tápba is öntöntem csirke tápot de csak szikrázot hat megöntöztem és bejött valami kék olvastam rola hogy valami kék halál gyorsn kiszaladtam és befesetetem zöldre !!De most meg nem tudon most csinálja ?? Help!!!

2014. ápr. 22. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kolbász
2014. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Azért nem akar menni, mert nincsen lába neki.

Igen, most csinálja.

2014. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem mindegy, hogy csirke indítótápot, vagy nevelőtápot adsz!

Bojlercsirkéknek meg Calgont is keverj bele!

2014. ápr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam de valamiért már a konektor is szikrázik ilyen fenevadat nem ismer a világ!!És most hogyan tivább ??
2014. ápr. 23. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:

MINDENKI NYUGODJON LE A PICS*BA!


Egyszerű a megoldás! Ami van a géped processzorának magja. Na azt vegyed kifele és vesd el. Trágyázzad locsoljad és kihajt majd belőle egy kissebb cserje abból majd szüretelj.

2014. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ez tengeri mag !! És hogyan tovább ?
2014. ápr. 24. 00:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szépen fosd nyakon magadat és amennyi gané a hátadon végigfolyik és eljut a lábadig, azzal hitsd meg az ültetés után.
2014. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!