Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen élőlények lennénk, ha...

Milyen élőlények lennénk, ha kezdetben csak egy férfi és egy kutya lett volna?

Figyelt kérdés
Én nem tudom XD
2009. dec. 24. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy nem is fejlődött volna ki semmi vagy pedig ilyen furi kutya-ember keverék lennénk XD Szerintem legalább is :D
2009. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg tedd fel ezt a kérdést egy papnak. ;)
2009. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A férfiakban szerintem van egy kicsi kutyaság. Sáros lábbal bemegyünk a házba, összepiszkítjuk a nappalit, aztán várjuk, hogy elénk tegyék az ételt, majd két pofára befaljuk és lefekvésig a farkunkkal játszunk. Van hasonlóság, mi?
2009. dec. 24. 08:48
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát ezt azért nem mondanám nagy hasonlóságnak. Csak mi férfiak nem vagyunk olyan tisztaság mániások mint a nők és kicsit lustábbak is vagyunk. De ha lenne bennünk akkor az maximum azért mert gondolom a férfiak idomították a farkasokat még a régi időkben. De nem hiszem hogy van bennünk.
2009. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még egy hasonlóság valamelyik férfi olyan szőrős mint a kutya:)
2009. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdezö: te milyen férfiakat ismersz? Ennyire primitiv egyénekkel még nem is találkoztam - nekem minden férfi ismerösöm is kulturáltan viselkedik, normális módon eszik és a gondolkodásának nem a szex a központi témája.


Ha Te ilyeneket ismersz, akkor sürgösen keress olyan társaságot,

2009. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Bocs: a gépem önállósitotta magát, meg nem voltam kész:


Ha Te ilyeneket ismersz, akkor sürgösen keress olyan társaságot, ahol értelmes férfiak vannak, nem ilyen félállatok.

2009. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
54%

Igen, van hasonlóság....Egy másik hasonlóság is van:

-tehénre hízunk, igénytelen bibircsók az egész fejünk, sorozatot nézünk reggeltől estig, tramplik vagyunk, nagy kelletlenül talán megfőzünk, de mást nem csinálunk, állandóan morgunk, zsörtölődünk, mindennek úgy kell lenni, ahogy mi elgondoljuk, a másik nak kuss, csk dolgozzon, dellázzon, undokok és kulturálatlanok vagyunk, leszóljuk a társunkat, aki eltart, és eközben azt várjuk, hogy hercegnőként bánjanak velünk...

2009. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó írásából ki tudom olvasni, hogy ő egy nő.
2009. dec. 24. 09:20
 10/12 anonim ***** válasza:
én nő vagyok de olyan vagyok mint egy állat
2009. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!