Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek létezett/létezik/l...

Szerintetek létezett/létezik/létezni fog Slender Man?

Figyelt kérdés
:D

2014. ápr. 27. 06:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne ijesztegess, most félek hátranézni :D
2014. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva nem tudom :/ nem vagyok szkeptikus e téren de nem is nagyon hiszek benne! És most eszembe jutottad a témát és nem merek kimenni az udvarra. Erdő mellett lakok! :D de viszont akik Slenderről írtak blogot mára becsavarodtak, eltűntek...
2014. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tabaki ***** válasza:

Hogyne. Lenin élt, Lenin él, Lenin élni fog.

Miért nem az Ezotéria rovatban tetted föl?

2014. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tabaki ***** válasza:

@10:19:

Erdő mellett nem jó lakni...

2014. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, én is erdő mellett élek :D De még nem találkoztam a 3 méteres arctalan bácsival :D
2014. ápr. 27. 12:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Erdő mellett elégge nem jó lakni! Az ablakom pont az erdőre lát rá de sötétedés után nem sokszor szoktam rajta nézelődni! :D szóval elég kalandos itt ...
2014. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És tlálkoztál már Slender Mannnel?
2014. ápr. 27. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát mikor egyszer barátnőm nálunk aludt, késő este felkelt hogy nézzek ki az ablakon mert egy nagy alak áll a fák között. Nem tudom hogy csak azért mert kómás voltam de én is láttam az alakot! Ilyen magas, fekete.. figyeltük egy darabig aztán az alak "elhomályosodott". Onnantól már nem láttuk! De remélem nem az volt az amire gondolunk... hosszú napokon szoktam bámulni azt a helyet ahol az alak megjelent és bízok abban hogy csak egy félrenézett fa, faág a tettes. :D hát azóta nem merek sötétedés után kinézni az ablakon.


De egyszer valaki(k) trollkodott és rajzos papírokat ragaszgatott a fáinkra (mily különös pont nyolcat), a papírok még most is megvannak, emléknek xD

2014. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kék!
2014. ápr. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jeff the killer válasza:
Slender valóban létezik egyszer mentem az utcán éjszaka és a lámpasor teljesen kialudt csak a feletem lévő lámpa nem alud ki es az utca végén meg egy hoszú kart láttam felém nyúlni és amikor kialudt a felettem lévő lámpa is pár masodperc múlva visszagyulladt és a kar eltűnt énmeg elhúztam a fenébe is.
2014. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!