Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már valaki a Roxtfort...

Volt már valaki a Roxtfort varázsló és boszorkány szakiskolába? Érdemes ott tanulni? Milyen a környezet? (A muglik kíméljenek)

Figyelt kérdés
Sokan mondták azt az iskolát, hogy jól meg lehet ott tanulni varázsolni,meg hogy a legkirályabb suli. Valaki tanult már ott? sok ott a szellem?amúgy neked mi a kedvenc varázs igéd? nekem a zsugorítos dolog tetszik:D

2014. ápr. 28. 22:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Avada kedavra! Jaa jó suli a Roxford;) nincs olyan sok szellem csak Félig fej nélküli Nick meg 1-2 haverja:)
2014. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
te ott tanulsz/tanultál? már elvégezted vagy még ott vagy?
2014. ápr. 28. 22:21
 3/31 anonim ***** válasza:
gandalf merre van?
2014. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
KEDVES vak gyerek ajánlanám nagyon a szemészt! ez HUMOR kategória. ez a sok idióta vakok...
2014. ápr. 28. 22:59
 5/31 anonim ***** válasza:
Gandalf mikor kemény:golyót akarsz kis fiam ?
2014. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
Ne félj! Van ott nő bőven.
2014. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük.Igen ott tanulok és másodikos vagyok. Annyira nem sok a szellem de van ott pár.A kedvenc varázsigém a tárgyröptető varázslat: vingardium leviosa.Nagyon jó ott tanulni és isteni a kaja. A környezet csodás:patak,rét,hatalmas udvar.Ha még érdekel vmi akkor hívj fel:06302825219.
2014. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó. Én odajárok (negyedikes vagyok), és már egy csomó jó dolgot tanultam, de a kedvenc órám a Mágiatörténelem. Egyszerűen hihetetlen, hogy mennyi okos dolgot műveltek a régmúltban a varázslók és boszorkányok!

Érdemes ott tanulni, máshová ne is menj, az van a legközelebb Magyarországhoz. Nagyon jó a környezet, a kedvenc helyem az Északi Toronyban van, meg a klubbhelységünk (Griffendél), meg imádom az ágyakat is!

A szellemekkel nincs gond, van egypár, de simán átmegyünk rajtuk (ha érted a viccet :D )

Kedvenc varázsigém nincs, talán az Expecto Patronum, patrónusbűbáj. Már egy ideje gyakorolom, és egészen szép kis farkast sikerült kreálnom, mostmár egyre jobban engedelmeskedik nekem :)

2014. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#9 az jó!:D a szüleim is megmondták hogy oda fogok járni mert régen ők is ott jártak és mondták hogy szerintük nincs jobb varázsló suli a roxfortnál. Én amúgy kicsi koromban is mondtam hogy a roxfortba akarok járni. Én 5.-es leszek szeptemberben... (15 éves vagyok) én a zsugoriós varázsigét szeretem :D összezsugorítom magam 1mm-re és tök jó szórakozni, repülni, mindenen átférni, stb. szóval kedves 9. válaszoló! Hamarosan találkozunk és akár barátkozhatunk is ha van kedved:) szerény kedves srác vagyok (fiú), szeptemberben jövök és ha akarod megtanítom neked a zsugorítós varázs igét hidd el nagyon jóó:D. ja és a huzgarnurt varázs suliba tanultam de nem annyira jó...:/

30 varázs igét tanultam meg eddig... Voldemort csak legenda vagy tényleg létezik?

2014. máj. 6. 19:53
 10/31 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy egy régi legenda, aminek a fele igaz, fele meg nem. De az biztos, hogy Voldemort létezett, meg egy fiú legyőzte őt, aki állítólag Volvemort egyik része volt, de ki tudja, hogy mi igaz és mi nem? (uccsó voltam, a kommented előtti válaszoló)
2014. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!