Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kérlek MINNÉL TÖBB becenevet...

Kérlek MINNÉL TÖBB becenevet írjatok, mint pl. Amerikai Pitébe a bráner májszter? 14/L (Lány beceneveket is)

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kati, feri, pista, józsi, timi, gyuri, zsófi, tomi, gabi, sziszi, dini, pityu, saci, ati, laci, vica, vicus, tyutyu, dönci, dudu, julcsi, dinus, zotya, bubu, szasza, öcsi...
2014. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ne ilyet...olyat ami hulye nev is..pl. osytalutarsam csutka

Hasonlokat

2014. máj. 9. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:

golyesz, f***fej (pasiknál jellemző), rambo, svarci, főnök, harcos, kiskopasz

ribi (barátnők között elfogadott, nem gúnyólódás, inkább vicces értelemben), tüdő, banya, boszorka, picur (nemtelen, minden alacsony emberre lehet mondani), piri, cica (minden formában...tapasztalat, ha pasikra mondod általában megpróbálják bebizonyítani, hogy nem cicák, hanem oroszlánok)

Sztorik szülte becenevek lehetnek: detox, bogyó, rocky, breki, lompos.


Általában az ilyen beceneveket az emberek tettei szülik, vagy olyan történetek, amikben jelentős szerepük volt, nem hiszem, hogy sokat tudunk itt segíteni...És a minélt egy n-nel írják...(ja és le nyelvtan nácizhatod az ilyenekbe belekötőket, ha ügyes vagy rajtuk marad...én már Boszorkány vagyok...szóval rajtam már nem fog)

2014. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Svarci mit jelent?
2014. máj. 9. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Junior film megvan? Arnod Schwarzenegger (gondolom őt ismered...a nagy testépítő - itt főleg ez a része fontos ,politikus,színész meg minden ilyen) szült benne...volt egy ismerősünk, aki eléggé izmos volt, de elhagyta a nője, ő meg elhagyta magát, elhízott...és azóta ezt hallgatja, hogy "na mi van svarci, mikor jön a baba?"...a mondat néha elmarad, de a név kötelez...(és azóta se fogyott még le, szóval lehet terhesség megszakításra lesz szüksége...bár szegénynek szerintem már nagyon elege van belőlünkxD)
2014. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Butariibanc (te kérdező).
2014. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szabó Imre
2014. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc.
2014. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!