Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem parasztság a coca cola...

Nem parasztság a coca cola zero reklám?

Figyelt kérdés
megveszed a fél literes nagy pohár kóládat, majd leleplezik, hogy a pénzedért csak közepes 3 decis pohárba kaptál zero-t...:D nem mennél egyből a pulthoz reklamálni, hogy adjon vissza a pénzedből?
2014. máj. 9. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy vagyon tezsvírem, kijabánék es, hogy ja rák egye ki a májadat te motsok, mìgis hogy kípzelöd te hogy a drága vasé' kapott pízemér' csák ennyit kapok, rájadású' cukor sícsen benne, hogy a dühü emíssze mög a fejedet, rád kűdöm az ögísz családom oszt jakkor jáj neked! Te szemít.
2014. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De. Paraszccság.
2014. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg az is, hogy azt feltételezik, hogy senki nem vette észre a súlyból a 2 deci eltérést...
2014. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont erre gondoltam én is, nagy parasztság.

Amúgy ha még párszor lenyomják "élőben"=(talán élőben) ezt akkor gondolom lesz pár tucat dühös ember akinek nem fog ez tetszeni és kifakad rajta és botrányt csap ebből.

2014. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

végre valaki szintén törődik ilyen hülyeségekkel!:D

ahányszor látom a reklámot mindig az jut eszembe hogy próbálnák csak meg ezt nálunk csinálni! xD

2014. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én berántgatok az utcáról egy rendőrt is rögtön és feljelentem.


Azt akarom kapni amiért fizettem.


Plusz képzeld csak el ha te cukorbetegen ebből akartad megszereznia szükséges cukrot. De így megtréfáltak. Te meg kapsz egy jó kis kómát...

2014. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
most képzeld el ha fanta zéró lenne lol
2014. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hamarosan jön a sztíviás Coca Cola is a zöld Coca Cola Life!
2014. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!