Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Télapót láthattam?

A Télapót láthattam?

Figyelt kérdés

Tegnap este kint ültem a háztetőn, miközben a friss házipálinkámat iszogattam, s egyszer csak hallám, hogy mintha valaki csengetne 53 darab csengettyűvel, s látám, hogy az égen egy sugárhajtású szekér suhan, melyet 13 darab ló húz, s valaki a szekérből kiabálna vala, hogy "Hó hó, boldog pálinkát! De azér' csínnyán vele!" S mire észbe kaptam, majdnem elfogyott két liter a pálinkából, s ahogy másznék le úgy megszédültem, hogy legurultam a tetőről, s valaki épp elkapott, a kiabál a képembe, hogy: "Hó, mondottam én, hogy csínnyán a pálinkával!"

Másnap reggel ott ébredtem a ház előtt fekve, s mellettem volt egy egész üveg körtepálinka, s szalag volt a nyakára kötve.

Egyébként egy 15 szintes lakóházban lakom.



2014. máj. 11. 13:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval Ő lehetett? A Mikulás? És miért ilyen korán jött? Karácsony még messze van. De a pálinkának örültem, el is fogyasztottam, igazi minőségi volt, nagyon finom! :)
2014. máj. 11. 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

HA a Miklás létezne, akkor ugye min. 150kiló csak az öreg, plusz ruha.


Plusz a Feneketlen Zsák, a szán, meg a 12 rénszarvas.

Ez összesen mondjuk 2,5 tonna.


A konstrukció nem épp aerodinamikus.


A Föld lakossága olyan 7-8-9 milliárd.

A Mikulás keresztény képződmény, így vegyünk csak 4 milliárd lakost, akikhez egy éjszaka alatt kell eljutnia.

Namost csak a gyerekekhez megy, így ha minden háztartásra mondjuk 2 gyereket számolunk (mint átlag), akkor egy család ugye 4 fő, így van 1milliárd lakás.


Hozzácsapva a Föd felszínét, ezen a lakások eloszlását, a szán tömegét és a közegellenállást azt kapjuk, hogy HA a Mikulás valaha is útjára indult, akkor a Tunguszkai Robbanás esemény köthető a nevéhez, mert a gyorsuláskor termelődött hő és nyomás egyszerűen felrobbantotta az egész tákolmányt.


Szóval nem, nem valószínű hogy a Nagyszakállú Leskelődőt láttad.

2014. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hazudsz, én tudom hogy létezik!!! Akkor ki kapott el amikor lezuhantam a 15.-ről?! És ki hagyta ott a fincsi körte pálinkát?? Még szép hogy a Mikulás volt! - 34/F
2014. máj. 11. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy ő volt.

Amúgy azért ilyenkor jött, mert nekem készült ajándékot hozni. Azt a rohadt pálinkát, amit asztán te kaptál meg!!!


Egyébként a Mikulás álltalában MEGÁLLÍTJA AZ IDŐT, és így sikerül olyan sok emberhez mennie. Téged is azért kapott el, mert HOPP megállította az időt, alattad lett HOPP visza állította az időt és HOPP a szánjára estél.


És HOPP valaki sokat ivott...

2014. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem tűnt rohadtnak a pálinka, nagyon finom volt. :)

Bocsi, már mind elfogyott.

2014. máj. 14. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Majdnem bevettem az egész sztorit amikor hirtelen észrevettem a hibát!

Minek a 13 ló ha ott a sugárhajtás?

2014. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam a Mikulást. De nem hozzám jött, hanem Mikalinkához, a csajához. Neki bezzeg minden évszakban ajándékot visz. Mondjuk megértem, ezeknek a mai lányoknak csak így lehet udvarolni. Szegény Mikulás, időskorára bolondult meg, mert becsajozott. Na de én szurkolok nekik
2014. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!