Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Zombi apokalipsis. Mit tennéte...

Zombi apokalipsis. Mit tennétek? Bebujnátok egy biztos fedezékbe élelemmel és lapítanátok? Esetleg kimennétek aprítani és másokat keresni?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen lélegzetvételű kérdés van de kíváncsi vagyok hogy mekkora esélye lene az emberiségnek túlélni. Mennyi a nyúlbéla és mennyi a hero. :D

#zombi #apokalipsis
2014. máj. 11. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mind kető :D
2014. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem vagyok nyúlbéla, néha nagyon agresszív vagyok és vágyok a harcra, szóval szerintem egy nagy fejszével járnám a várost és gyíkónám a halottakat. :D
2014. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Felégetnék egy jókora erdősávot minden irányba, középre jöhet a gunyhó/falu/város (lehetőleg egy atomreaktor + uránbánya + kezelőszemélyzettel), aztán szépen elkezdjük felállítani a gépágyúkat.


A cél, hogy mi élők kitartsunk a szaporodással, mert a zombik előbb-utóbb elfogynak.

2014. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Katana+cápaharapás elleni ruha+kényelmes bakancs+bukósisak, kesztyű és mehet az aratás :D


Nem bújnék el, az egyenlő a lassú halállal. Inkább tépjenek szét, minthogy egy patkánylyukban lassan kiszáradjak.


Ja igen, 1 vihorászó hülye 3,14csát se vennék magam mellé. Mindig ezek hagyják nyitva a hátsó bejáratot, hagyják el a kulcsot, csapnak zajt és a boltokban/házakban is a kaja helyett ruhákat meg cipőket gyűjtenék.

2014. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok váro még több véleményt eddig mindenki kapta a zöld pacsit
2014. máj. 12. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lenne egy hely pl. a házunk amit zombibisztosra építenék.Onnan mennék nappal írtani, este meg vissza.

Keresnék túlélőket is az írtás közben.

Fegyvernek egy desert eagle vagy .357 magnum vagy mindkettő, egy shotgun, egy M4A1 és egy barett 50 cal. mesterlövészpuska illetve egy katana közelharcra.

Jármű pedig egy V8 Dodge Ram felszerelve elöl ilyen tolólappal mint a vonatokon, a platóra egy olyan helikopteres forgócsöves fegyver.

Ez volt az 1. lehetőség.

2. Valami távoli kihalt terület ugyanúgy egy erőddel.

Egy zil teherautóval a platón egy ZU 23-as légvédelmi fegyverrel és robbanólövedékkel.

Az erőd védelmére 2 vagy 3 ZU 23 szintén robbanó lövedékkel, minigun, RPG 7 és az előbb felsoroltak.

Összeszednék pár túlélőt és a semmi közepén egy erődöt építenénk.

Csak ételért és vízért járnánk a városokba, később magunknak termesztenénk.

2014. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A zombiapokalipszis csak úgy válhat világméretűvé, ha belégzéssel terjed a vírus, mert ha csak harapás útján terjedne, úgy hamar meglehetne akadályozni. Szóval szükség lenne gázálarcra is.
2014. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látom sok jó fantáziájú ember van akkor nehezítsünk a zombik a hangra és a szagra támadnak amugy ment a továbbbi zöld pacsi
2014. máj. 13. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 2ségbe esnék és meg sem állnék alaszkáig.
2014. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!