Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz, hogy elektromos készülék...

Igaz, hogy elektromos készülékek füsttel működnek?

Figyelt kérdés
ha kijön belőlük a füst, általában nem működnek tovább...

2014. máj. 25. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen igaz kokrétabban elöször elmennek a nyan cat farmra összeszedik a,nyan cat ürüléket azt vízel összekeverík és,elpárologtatják belöle a vízet abból szivárvány lesz és, azt begyüjtik egy szívárvány gyüjtöbe ahol megszilárdítsák majd,pár kezdő színtü varázslattal átalakítják speciális füsté és,ezt a füstöt vezetik be a vezetékekbe...
2014. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Szétszedtem egy rádiót, egy hajszárítót, és egy kenyérpirítót. Még egyes alkatrészeiket is "kinyitottam" kalapáccsal, de füstöt nem találtam.

Vagy a füst csak működés közben jön létre? Megyek bekapcsolom a tv-t és megnézem hogy is van ez. /Viszem a kalapácsot is./

2014. máj. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaz, de nem teljesen.

Az elektromos készülékek egyik fő működtetője valóban a füst, de kifelejtetted az úgynevezett "égett szagot", amely a másik fő mozgatórugója, és ez talán még fontosabb is, mint az egyszerű kis füstöcske, de valóban, ha ezek ketten kiszabadulnak a készülékből, akkor az tovább már nem tud szuperálni és még határozott kalapácsütésekkel sem lehet működésre bírni.

Állítólag valamilyen elektromosság nevű folyamat is szerepet játszik, ezért óvatosan azzal a kalapáccsal, mert ennek az a fő jellemzője, hogy olyan, mint a lórúgás, bár nyeríteni nem sokan hallották még a szakszerű javítási eljárás során, amikor is megfelelő mennyiségű füstöt és büdösséget próbálnak visszaszuszakolni a ketyerébe.

2014. máj. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz. Minden szőke nő tanúsíthatja.
2014. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Elvégeztem a tv kalapács általi vizsgálatát működés közben. Szóval kísérlettel is igazoltam, hogy valóban füsttel működnek. Viszont nem csak füsttel, hanem lánggal is. A készülékek melegedésének is valószínűleg ez lehet az oka. Így most a következő kísérletben vizet próbálok beletölteni hűtőközegként. Erre azért lehet szükség, mert lassan itt a nyár és vele a kánikula. Nehogy már az elektromos eszközök is fűtsék belülről a lakást. Izgatottan várom az újabb kísérlet eredményét. Természetesen ha lesz érdemleges eredmény, tájékoztatok mindenkit.

2014. máj. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A víz az fene jó ötlet, de mit szólnál egy maroknyi jégkockához?

Azért a melegedés fúrja az oldalam.

Végül is a sportolók is be szoktak melegíteni, ezért az elektromos vackoknak sem árthat.

Gyorsan szereztem egy kis napalmot, az jó kis meleget tud csinálni és megkértem a szomszédék kissrácát, engedje meg, hogy a tudományos kísérlet az ő lakásukban történjék, de ő a fizikatanárnőjüket javasolta.

Hát mit mondjak, jó kis füst volt, meg büdösség is a javából.

Úgy sejtjük, nem volt elég a bemelegítésre szánt hőfok és ezért, meg azért is, hogy kiterjesszük a megfigyelést, hogy optimális mérete legyen, már megtettem a lépéseket, hogy Paksról megfelelő mennyiségű hasadó anyag birtokába jussunk és fővárosunk összes elektromos készülékén elvégezzük a korszakalkotó kísérletet. Erősen bizakodom, hogy ezúttal sikerül elérni a megfelelő hőfokot, úgy 400 megatonna értékben.

Drukkoljatok...

2014. máj. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kísérlet előtt néhány nappal értesíts mindenképpen. Akkorra ugyanis sürgős dolgom fog akadni Shanghai-ban.
2014. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem bánom, lehet Shanghai is.

Amennyiben ott akad dolgod, megkérnélek vigyél magaddal egy kis kézitáska méretű poggyászt, bizonyos teszt elvégzése céljából.

Ha némi füstöt és büdösséget észlelsz, az ne befolyásoljon a továbbiakban. Legújabb tanácsadóim, akiket Carlosnak és Osamának hívnak, az elektromos eszközök tesztelésére bőven elegendő 20 megatonna is, ezért nem kell majd aggódnod, ha a hordozható kis elektronikus szerkezeteid, a laptopod jól bemelegszik, ez szükségesnek látszik a megfelelő teljesítmény gyors eléréséhez.

Ha ott jársz, kérlek szerezz be nekem egy antianyagról szóló könyvet, mert szeretném modernizálni az elméletem, hogy a bolygó összes készüléke részesülhessen a megfelelő felmelegítésben.

Mi őrült zsenik tartsunk össze.

Sikerült a vízhűtés a gyakorlatban?

2014. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre részeredményeim vannak csak a vízhűtéssel. A készülék lehűlt, viszont működése megszűnt. Lázasan dolgozok az ügyön, és újabb módszerek megalkotása is láthatáron van már a hűtés megoldására, melyeket egyelőre nem szivárogtatnék ki.
2014. máj. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megértem a szivárogtatást.

Ha tanácsolhatom, akkor rágógumit alkalmazhatnál, persze nem szárazon, hanem jó puhára rágva.

Sajnos én ezt már nem tehetném meg, ugyanis egy időzített robbanás következtében elvesztettem az összes fogam.

A dolog úgy történt, hogy azt teszteltem, hogy a tehén farka szóba jöhet e pontos időzítés számára, hiszen pontosan fél óránként emelte meg, amint azt előzetesen megfigyeltem. Na szóval elhelyeztem a tehén számára elegendő robbanóanyagot és a detonátort is élesítettem, annak rendje és módja szerint, amint az a tehénrobbantások esetén szokásos, aztán igyekeztem biztonságos távolságba jutni. Sajnos a tehén barátságosan el akart köszönni és megemelte azt az ominózus késleltetőt, így a robbanás elkapott. Lelkesen konstatáltam, hogy a leírt röppályám szabályos parabola ív volt és amint az kiderült, előzőleg helyesen mértem fel a biztonsági távolságot, mert pontosan egy méterrel az előtt landoltam, ahova igyekeztem volna. A földet érés során a pofámra estem és valóságosan is a fűbe haraptam, ami nem lett volna gond, hiszen a fűbe harapás nem mindig egyenlő az exitussal, amint azt a példám remekül bizonyítja, de az a hallatlan szerencse ért, hogy egy ókori leletre bukkantam, egy színarany ereklyetartó került ugyanis a számba és ráharaptam. A harapás olyan erős volt, hogy tizenkét fogam ma is az ereklyetartó díszévé vált, a rubintok és smaragdok társaságában, a többi meg egyszerűen kitörött és belepottyant a tartóba. Mivel a fogaimat mindig is nagy becsben tartottam, azóta is ott tartom őket.

Ne gondold, hogy ez az eset komolyabb változást hozott az életemben, mert eddig is spenóton és bablevesen éltem és most annyi a különbség, hogy turmixolom a bablevest, így elég hasonló állagú mind a kettő. A múltkor össze is tévesztettem őket, mert azt hittem, spenótot eszem, de bableves volt, csak már néhány hete ott állhatott a fazékban, amint az a gyomormosás után világossá vált.

Eszembe jutott még, hogy mustárral is bekenhetnéd az eszközöket. A mustárt én is szeretem, rákenem a virslire, ahonnan lenyalogatom és ez a módszer egyetlen virsli hosszú ideig tartó alkalmazását jelenti, ami a takarékosság szempontjából kimondottan előnyös.

A füsttel kapcsolatban megemlítem, hogy van egy öreg laptopom, amiből néha ki, kiszáll némi kis füst és akadozik is a működése. Már próbálkoztam vele, hogy elegendő cigarettafüstöt fújjak bele a szellőzőnyílásain pótlásként és ez hozott némi eredményt, de sajnos nem tartósakat, mert ez a füst is kiszivárgott belőle, mert ugye a rágógumi módszer nálam szóba sem jöhet.

Megemlítették, hogy az akkujával lehet a probléma. Már gondoltam rá, hogy a teljesen zárt aksiba apró lyukakat fúrok, ahol a füstöt be tudom juttatni, de ez lehet, hogy nem a jó módszer, mert akkor szita lesz belőle, meg aztán logikusan végiggondolva, ha egy furaton be tud jutni az éltető füst, akkor sajnos ki is tud jönni, így hát ezen a problémán még nekem is dolgoznom kell.

Mikor indulsz Shanghaiba?

2014. máj. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!